Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2735: Poruszające pożegnanie Klary! Zostawi rodzinę i wyleci robić karierę – ZDJĘCIA

2022-12-21 20:03

W 2735 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 13.01.2023 o 20.10 w TVP2) Klara (Olga Jankowska) opuści rodzinę Pyrków i wyleci do USA. Wspierana przez Huberta (Marek Molak) autorka „Dwunastu westchnień Emilii” skorzysta z ogromnej szansy i uda się za ocen, aby wziąć udział w pracach nad scenariuszem filmowym na podstawie jej powieści, choć ta decyzja wcale nie przyjdzie jej łatwo. W 2735 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się wzruszające pożegnanie Klary z Hubertem i córką Marysią (Nina Szumowska) na lotnisku, które aż chwyci za serce! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2735 - piątek, 13.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2735 odcinku „Barw szczęścia” Klara postanowi skorzystać z życiowej szansy i zdecyduje się opuścić swoją rodzinę, aby rozwijać karierę w USA. Szczególnie, że wyjazd z pewnością dobrze jej zrobi, po piekle, jakie przeżyła ze strony mściwego Bartosza (Artur Bocheński), który robił wszystko, aby zniszczyć jej życia za to, że go odrzuciła! Przypomnijmy, że redaktor najpierw nasłał na Klarę prostytutkę Laurę (Kim Grygierzec) i jej rękami próbował wyciągnąć od pisarki 100 tysięcy złotych, a gdy to nie poskutkowało, to z pomocą Laury i Modrzyckiego (Piotr Ligenza) upublicznili plotkę, że Pyrka przyczyniła się do śmierci młodej prostytutki, przypisując jej łatkę zabójczyni i niszcząc jej wizerunek. Na szczęście, finalnie intrygi Bartosza skończą się fiaskiem i to Klara okaże się ich największą wygraną, bo w 2735 odcinku „Barw szczęścia” stanie przed ogromną szansą!

W 2729 odcinku „Barw szczęścia” tak jak informowaliśmy jako pierwsi Jarecki (Maciej Mikołajczyk) przekaże Klarze, że amerykańscy producenci pragną zekranizować „Dwanaście westchnień Emilii”. Po całym skandalu z Bartoszem to będzie dla Klary, jak i całego wydawnictwa, wielkim sukcesem i szansą na międzynarodową karierę Pyrki! Tym bardziej, że w 2730 odcinku „Barw szczęścia” producenci osobiście skontaktują się z Klarą i zaproszą ją do USA, aby wspólnie z nimi uczestniczyła przy pracach nad scenariuszem filmowym. Oczywiście, pisarka nie będzie przekonana do tego pomysłu, gdyż z USA nie ma najlepszych wspomnień, jednak Hubert tak łatwo nie pozwoli jej odpuścić, przez co Klara w końcu mu ulegnie!

W 2735 odcinku „Barw szczęścia” Klara zdecyduje się wyjechać do USA i opuścić swoją rodzinę, choć to wcale nie będzie dla niej łatwa decyzja. Tuż przed wylotem za ocean Pyrka spędzi ostatnie chwile w Polsce w parku w towarzystwie Marysi i Huberta, za którymi ogromnie będzie tęsknić. Niestety, Pyrkowie nie będą świadomi, że z ukrycia obserwuje ich zazdrosny Bartosz, który uda się za nimi nawet na lotnisko, ale nie zepsuje wyjazdu pisarki! W 2735 odcinku „Barw szczęścia” dojdzie do poruszającego pożegnania Klary z Pyrkami, które aż chwyci widzów za serce. Wtulonej Marysi ciężko będzie rozstać się z mamą, podobnie z resztą jak Hubertowi z żoną, ale wszyscy będą doskonale wiedzieli, że taka okazja może już się nie powtórzyć, dlatego pozwolą Klarze odejść!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze