Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO

2022-12-27 15:21

W 2723 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina (Amelia Listwoń) ostro weźmie się za Jezierskiego (Konrad Skolimowski) i tak rozpocznie dziwny flirt, w który wciągnie Patryka. Chociaż nauczyciel nie będzie zainteresowany dzieckiem, Ewelinka nie zrozumie, że wpędza siebie i jego w kłopoty, a jej teksty staną się dość wymowne... W 2723 odcinku "Barw szczęścia" 14-latka wybierze odpowiedni moment na rozmowę sam na sam z Patrykiem i zacznie go jawnie podrywać! Jezierski zbagatelizuje sprawę, a szkoda, bo powinien wcześniej zareagować. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2723 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2723 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się wycieczka szkolna, gdzie Patryk uda się jako nauczyciel i opiekun nastolatków. Ewelina wykorzysta okazję do rozmowy z Jezierskim sam na sam. Patryk uratował ją podczas imprezy i odwiózł bezpiecznie do domu, by nie stała jej się krzywda i jej rodzice nie zorientowali się, że poszła balować do znajomych ze szkoły. Od tego momentu 14-latka bardzo zainteresuje się przystojnym Patrykiem, chociaż on oczywiście nie myśli o romansie z tak młodą dziewczyną. Podczas wycieczki szkolnej w 2723 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina zacznie flirtować z Jezierskim i rzuci kilkoma wymownymi tekstami.

- Fajnie pan opowiada - zagai dziewczyna w 2723 odcinku "Barw szczęścia". - A ty dużo wiesz o tym pałacu, nie wiedziałem, że interesujesz się historią - pochwali ją Patryk. - Akurat historii nie lubię, ale przeczytałam dokąd jedziemy i nawet mnie wciągnęło. W sumie te pałace są fajne - przyzna uczennica. - Pewnie chciałabyś być księżniczką, tak? - zapyta Jezierski. - Pewnie! I szukam księcia - wypali Ewelina i wiadomo będzie, kogo ma na myśli. Patryk postara się jednak zignorować zaloty 14-latki. - (...) Ja to bym była fajną księżniczką - pociągnie temat Ewelina. - Bądź fajną sobą - podsumuje Patryk. - Staram się, nie widać? - zaczepnie zapyta dziewczyna, ale nauczyciel utnie dziwne komentarze uczennicy. 

Kiedy wycieczka się skończy, Ewelina wprost zapyta się Patryka, czy mógłby zawieźć ją do domu tak jak ostatnim razem, a on uda, że nie widzi próby flirtu. - Niestety, ale nie (...) Nie wypada mi wozić swoich uczniów do domu - postawi sprawę jasno Jezierski. - Szkoda, fajnie mi się z panem rozmawiało - skwituje niezadowolona dziewczyna. 

Ewelina wciągnie Patryka w kłopoty w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia"

Wiadomo już, że Ewelinka tak łatwo nie odpuści. Uprze się, by lepiej poznać Patryka i nie poprzestanie, póki ten nie zwróci na nią uwagi. Jezierski zacznie mieć problemy, bo Ewelina dowie się, że nauczyciel spotyka się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i to z nią umawia się na randki. Niebawem w "Barwach szczęścia" sięgnie nawet z rozpaczy po alkohol i upije się na oczach Patryka. Oliwka zacznie mieć pretensje, że Jezierski za dużo pozwala uczennicy. 

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany