Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2722: Patryk uratuje Ewelinę, a ona odwdzięczy mu się wplątaniem w romans! - ZDJĘCIA

2022-12-24 14:03

W 2722 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) uratuje 14-letnią Ewelinę (Amelia Listwoń) przed rodzicami, którzy nawet nie będą świadomi, że nastoletnia córka imprezuje wymalowana i w odważnym stroju zakrada się w tajemnicy do znajomych. Jezierski odwiezie dziewczynę do domu taksówką, a ona od tego momentu nie przestanie o nim myśleć. W 2722 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zauważy, że dziewczynce brak uwagi, a swoim zachowaniem próbuje zyskać zainteresowanie dorosłych. Jezierski jeszcze nie wie, w co się pakuje.

"Barwy szczęścia" odcinek 2722 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk nie będzie miał pojęcia, że ratując Ewelinę w 2722 odcinku "Barw szczęścia" właśnie załatwia sobie długie tygodnie dziwnego adorowania ze strony nastolatki. Jezierski zjawi się pod domem kolegi z klasy Eweliny i Ewy (Gabriela Ziembicka), gdzie odbędzie się huczna impreza. Walewska od początku nie będzie przekonana, czy pójście na domówkę to dobry pomysł, ale cwana Ewelina uprze się, że chce się zabawić. Sytuacja skomplikuje się, kiedy w 2722 odcinku "Barw szczęścia" Alicja (Monika Dryl) spóźni się po przyjazd dziewczynek, a Ewelina obwieści, że musi natychmiast wracać do domu, bo inaczej rodzice zorientują się, że uciekła na imprezę. Właśnie wtedy skorzysta z taksówki, którą przyjedzie Patryk. 

- To pan jeździ taksówką? - zapyta zaskoczona Ewelina, która wsiądzie do samochodu Patryka w 2722 odcinku "Barw szczęścia". Jezierski wyjaśni jej, że to jego hobby. - Widzę, że imprezka klasowa... A rodzice pozwalają ci tak późno wracać do domu? - zapyta się Patryk, ale dziewczynka wyjaśni, że jej mama i tata jeszcze pracują. - O tej porze? - przejmie się Jezierski. - Chyba nie byliby zadowoleni, gdyby zobaczyli ten makijaż i strój - wymownie skomentuje nauczyciel. - A co? Źle wyglądam? - oburzy się nastolatka. - No, nie... ale nie jak na swój wiek - skomentuje jezierski. 

Patryk pomoże Ewelinie w 2722 odcinku "Barw szczęścia", a ona odpłaci mu się adorowaniem i problemami 

Jezierski zawiezie dziewczynkę pod dom, ale nie ma jeszcze pojęcia, jak skończy się ta znajomość. 14-latka uzna, że Patryk jest świetnym chłopakiem, bardzo jej się spodoba, a w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" zacznie mu robić problemy. Spróbuje zwrócić uwagę na siebie i uwierzy, że da radę uwieść nauczyciela. On przecież nie może wchodzić w żadne bliższe kontakty z uczniami, bo to mogłoby się skończyć wyrzuceniem z pracy, a nawet sprawą sądową. Wkrótce w "Barwach szczęścia" Ewelina pokaże, że jest zdolna do wszystkiego. Kiedy pewnego razu zauważy randkę Patryka i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), sięgnie po alkohol, a nauczyciel znów będzie ją ratował. Nawet Oliwka stanie się zazdrosna o nastolatkę i zacznie robić Jezierskiemu wyrzuty. 

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze