Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Klara winna samobójstwa młodej dziewczyny?! W trakcie wywiadu wyjdą na jaw szokujące fakty

2022-12-12 14:32

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 16.12.2022 o 20.10 w TVP2) Klara (Olga Jankowska) zjawi się w radiu, aby udzielić wywiadu na żywo. W trakcie rozmowy dziennikarka (Aleksandra Derda) spyta ją o blaski i cienie tworzenia "Dwunastu westchnień Emilii" i wyjmie na wierz sprawę samobójstwa młodej kobiety, której historia była rzekomo inspiracją dla pisarki do powstania książki. W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka będzie zszokowana oskarżeniami dziennikarki i szybko dowie się, kto ją w to wrobił! Aż nie będzie mogła w to uwierzyć!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Jarecki (Maciej Mikołajczyk) załatwi Klarze audycję na żywo w radiu, ale Pyrka nie będzie zbytnio zainteresowana, aby wziąć w niej udział. Wszystko przez problemy z prostytutką Laurą (Kim Grygierzec), która zacznie ją nachodzić i zażąda 100 tysięcy zadośćuczynienia za to, że pisarka zainspirowała się jej historią do napisania "Dwunastu westchnień Emilii". Oczywiście, Pyrka nie zgodzi się na jej propozycję i wspólnie z Paszkowską (Olga Bończyk) zaproponują jej ugodę w kwocie 10 tysięcy, a więc i tak 2 razy większej niż wcześniej się umawiały, jednak Laura nie przystanie na ich ofertę i powie o wszystkim Bartoszowi (Artur Bocheński), który po rozmowie z prostytutką znajdzie ostry hak na Klarę w 2716 odcinku "Barw szczęścia"!

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" Bartosz przy pomocy Laury i Modrzyckiego (Piotr Ligenza) wypuszczą plotkę o rzekomym samobójstwie koleżanki prostytutki, która targnęła się na swoje życie, bo nie dostała od Pyrki umówionego honorarium. Oczywiście, wszystko będzie jednym wielkim kłamstwem, gdyż koleżanka Laury odbierze sobie życie z zupełnie innego powodu, ale Bartosz tak wszystko przekręci, aby wyszło, że była to wyłącznie wina Klary, na której w ten sposób zacznie się mścić za to, że go odrzuciła i pozbawiła pracy! W 2716 odcinku "Barw szczęścia" plotki o samobójstwie młodej kobiety dotrą również do dziennikarki, która nie zawaha się wyciągnąć tego tematu w trakcie rozmowy z pisarką!

- Ale w tej beczce miodu jest również łyżka dziegciu. Sprawa, o której nie możemy milczeć. Wiesz, o czym mówię? - zacznie dziennikarka.

- Nie wiem - odpowie zmieszana Klara.

- Podobno twoja książka przyczyniła się do samobójstwa młodej kobiety z Warszawy. Wiedziałaś o tym? - zaatakuje ją.

- O czym ty mówisz? - spyta jeszcze bardziej zakłopotana.

- Naprawdę nie wiedziałaś? - zdziwi się.

Wtedy w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Klara zdejmie słuchawki i będzie gotowa wyjść ze studia, ale dziennikarka ją zatrzyma i poprosi, aby wyjaśniła słuchaczom całą sytuację. Jednak Pyrka nie będzie miała ochoty na dalszą rozmowę, gdyż obrzydliwe plotki pod jej adresem nie będą miały nic wspólnego z prawdą!

- Klaro, proszę cię, nie zrywaj tej rozmowy. Usiądź, porozmawiajmy. Ty nie możesz przed tym uciekać - zwróci się dziennikarka.

- Nie uciekam, po prostu nie chce odpowiadać na tego typu oskarżenia. To są jakieś bzdury - wyjaśni jej.

- Ale to nie są oskarżenia, to są fakty. Mówimy o śmierci kobiety, której historia była inspiracją do napisania twojej książki - wytłumaczy jej, po czym Klara w 2716 odcinku "Barw szczęścia" od razu domyśli się, że to Laura rozpowszechniła o niej nieprawdziwe informacje, aby w ten sposób zemścić się na niej, że nie doszły do porozumienia!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze