Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2711: Obietnica Weroniki. Przysięgnie Kasi, że zniknie z jej życia, ale to skończy się tragicznie - ZDJĘCIA

2022-12-09 13:07

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do poważnej rozmowy Kasi (Katarzyna Glinka) z Weroniką (Maria Świłpa), z którą całował się Łukasz (Michał Rolnicki). Górka wścieknie się, że mąż tak długo czekał na powiedzenie jej prawdy, a między małżonkami dojdzie do afery. W całą sprawę włączy się speszona stażystka i w 1711 odcinku "Barw szczęścia" osobiście porozmawia z Kasią i przysięgnie, że zniknie z jej życia raz na zawsze. Górka jeszcze nie wie, jakie konsekwencje przyniesie obietnica Weroniki. Nikt nie przewidzi tragedii!

"Barwy szczęścia" odcinek 2711 - piątek, 9.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Weronika podejmie szokującą próbę ratowania małżeństwa Kasi i Łukasza. Weźmie całą winę na siebie, zamiast obciążyć odpowiedzialnością szefa, ona wybroni go przed oszukaną żoną! Kasia nawet nie ukryje zazdrości, a w 2711 odcinku "Barw szczęścia" między nią a Sadowskim dojdzie do ostrej wymiany zdań.

- (...) Ja nie chciałem karać Weroniki zwolnieniem. Źle zinterpretowała sytuację, jest młoda, emocjonalna. Mogła się pomylić - wyjaśni Łukasz, ale Kasia naskoczy na niego, że dał się szantażować Błażejowi. - A co miałem zrobić? - zapyta się zdenerwowany dziennikarz. - Powiedzieć mi? Od razu, a nie dopiero wtedy, kiedy ten cały Modrzycki przycisnął cię do ściany - nie odpuści Kasia, a co ciekawe, w 2711 odcinku "Barw szczęścia" sama wpadnie na Modrzyckiego (Piotr Ligenza), który pokaże jej zdjęcie z momentu pocałunku Łukasza i stażystki. - To nie jest dowód na romans? - zapyta się bezczelnie fotograf. - To jest dowód na to, że jesteś bezczelnym gadem! - oczerni go Kasia. - Nie uda ci się zniszczyć naszego małżeństwa, nawet nie próbuj! Zjeżdżaj! - wścieknie się Górka i pogoni Błażeja.

Weronika weźmie całą winę na siebie. W 2711 odcinku "Barw szczęścia" obieca, że zniknie

Kasia będzie miała też okazję do rozmowy w cztery oczy z Weroniką. - Słucham? - zapyta się Kasia, gotowa do przyjęcia wyjaśnień. - Ta cała historia z Łukaszem… On nie wykonał żadnego ruchu, to wszystko ja… Przepraszam. Cholernie mi wstyd, że próbowałam wejść między was, naprawdę bardzo żałuję - wykrztusi dziewczyna. - Weronika, ale wiesz, że na koniec, to ty byś najbardziej cierpiała? - zapyta się Kasia. - Ale co niczego nie doszło - przysięgnie Weronika. - Mówię na przyszłość... Po prostu nie rób więcej takich rzeczy - doda Kasi. - O nic nie musisz się martwić, zniknę wam z oczu, jeszcze dziś złożę wypowiedzenie - rzuci speszona dziewczyna i ucieknie! 

Ta sytuacja będzie miała swoją kontynuację w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia", kiedy to Weronika faktycznie zniknie z życia Sadowskiego i ślad po niej zaginie. Problem w tym, że dziewczyna odnajdzie się naćpana podczas biegu dziennikarzy "Szoku", dojdzie do pobicia Łukasza przez Modrzyckiego i postanie skandal. 

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Najnowsze