Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2708: Ostre stracie Damiana i Kodura o Renatę! Przez Marcina zniknie bez śladu – ZDJĘCIA

2022-11-21 12:26

W 2708 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 6.12.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) będzie chciała zrezygnować z układu z Kodurem (Oskar Stoczyński), ale Marcin namówi ją do jeszcze jednej prowokacji z udziałem Binia (Adam Stępnicki). Kelnerka zgodzi się spełnić ostatnią przysługę, po czym wyjedzie z gangsterem i słuch o niej zaginie. W 2708 odcinku „Barw szczęścia” Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie będzie mógł darować Marcinowi, że naraził Renatę na tak poważne niebezpieczeństwo! Wójcik rzuci się na Kodura i między rywalami o serce kelnerki zrobi się naprawdę gorąco! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2708 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2708 odcinku „Barw szczęścia” Renata zgodzi się wziąć udział w ostatniej prowokacji z udziałem Binia, choć sama będzie chciała wycofać się już z układu, jaki zawarła z Kodurem. Przypomnijmy, że kelnerka poprosi go o pomoc w ujęciu Wolnego (Kamil Przystał), który zacznie nachodzić i dręczyć Dominikę (Karolina Chapko) w „Feel Good”, a nawet przyniesie do niego ulotki z ofertą świadczenia usług seksualnych przez byłą prostytutkę. Oczywiście, Kodur zgodzi się pomóc, ale nie zrobi tego za darmo i w ramach rekompensaty poprosi Renatę, aby odnowiła swoje dawne kontakty z Biniem, gangsterem zamieszanym w morderstwo Prota (Andrzej Michalski) i aresztowaniem Jowity (Magdalena Żak). Kelnerka przystanie na jego propozycję i zacznie spotykać się z Biniem, z kolei inspektor przyciśnie Wolnego, który da w końcu Dominice spokój. Tyle, że sprawa Renaty w 2708 odcinku „Barw szczęścia” się nie skończy, a nabierze jeszcze większej dramaturgii!

Renata po raz pierwszy spotka się z Biniem w 2703 odcinku „Barw szczęścia”, gdy „przypadkowo” zaaranżuje ich spotkanie przed komisariatem. Gangster połknie haczyk i zaprosi kelnerkę na wspólną kawę i spacer, a towarzystwo dawnej znajomej spodoba mu się tak bardzo, że chwilę później wyciągnie ją również na randkę. Oczywiście, Renata na wszystko przystanie i zacznie spotykać się z kryminalistą, okłamując przy tym Damiana, który dopiero co rozstanie się z Anią (Hanna Klepacka) i postanowi dać sobie i Renacie jeszcze jedną szansę. Jednak w 2706 odcinku „Barw szczęścia” kelnerka przyzna się Wójcikowi do układu z Kodurem, przez który musi utrzymywać kontakty z Biniem, co nieszczególnie mu się spodoba! Tym bardziej, że po kolejnym spotkaniu z gangsterem Renata przepadnie jak kamień w wodę!

W 2708 odcinku „Barw szczęścia” Renata przystanie na propozycje Marcina i weźmie udział w ostatniej prowokacji z Biniem, mimo iż sama po szczerej rozmowie z Damianem o uczuciach będzie chciała się z niego wycofać. Jednak kelnerka zgodzi się ostatni raz wyjechać z gangsterem tyle, że tym razem słuch o niej zaginie i ani Damian, ani Dominika nie będą mogli się z nią skontaktować ani nie będą wiedzieli, gdzie jest! W 2708 odcinku „Barw szczęścia” przerażony Wójcik zjawi się w „Feel Good”, gdzie natknie się akurat na Kodura. Damian od razu zaatakuje inspektora i zarzuci mu, że naraził Renatę na poważne niebezpieczeństwo! Wówczas miedzy rywalami o serce kelnerki dojdzie do ostrej sprzeczki, w czasie której Wójcik zapomni, z kim ma do czynienia…  

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze