Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2707: Renata wyląduje w łóżku z Biniem! Kodur nie pozwoli jej się wycofać

2022-11-30 14:57

W 2707 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 5.12.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) zrozumie, że sprawy z Biniem (Adam Stępnicki) poszły za daleko, w związku z czym postanowi się wycofać z układu z Kodurem (Oskar Stoczyński). Jednak inspektor będzie zadowolony z postępów kelnerki i tak łatwo nie pozwoli jej się wycofać. W 2707 odcinku „Barw szczęścia” Kodur ucieknie się do małego podstępu, w związku z czym Renata zgodzi się wziąć udział w ostatniej prowokacji z udziałem Binia, która zakończy się gorącym seksem kelnerki z gangsterem i ich nagłym zniknięciem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2707 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2707 odcinku „Barw szczęścia” Renata będzie chciała wycofać się z układu z Kodurem, który zawarła z inspektorem, aby uchronić Dominikę przed alfonsem Wolnym (Kamil Przystał). Przypomnijmy, że Marcin zgodził się zająć prześladowcą kelnerki, ale w zamian poprosił Renatę o przysługę w sprawie Binia, podejrzanego o udział w morderstwie Prota (Andrzej Michalski) i wrabianiu Jowity (Magdalena Żak). Oczywiście, kelnerka przystała na jego propozycję i zaaranżowała spotkanie z gangsterem przed komisariatem, a niewinna rozmowa szybko przerodziła się w coś więcej i dała Biniowi nadzieję, że mogą być razem! Gangster zaczął nachodzić kelnerkę w „Feel Good” i wyciągać ją na randki, ale widok zazdrosnego Damiana (Michał Lesień-Głowacki) i awantura Luizy (Julia Zielieńska) sprawiły, że Biniu zaczął podejrzewać, że Renata nie jest z nim szczera. Kelnerce cudem udało się zbić gangstera z tropu, ale w 2707 odcinku „Barw szczęścia” będzie miała już dość!

W 2707 odcinku „Barw szczęścia” Renata spotka się z Kodurem i oświadczy mu, że chce zrezygnować z ich układu. Kelnerka zda sobie sprawę, że wszystko zaszło za daleko, bo zbyt niebezpiecznie zbliżyła się do gangstera, któremu „zwykłe” spotkania już nie wystarczają, a ona nie chce zachowywać się nie w porządku wobec Damiana.

- Sprawy poszły o krok za daleko – przyzna Kodurowi.

Oczywiście, Marcin w 2707 odcinku „Barw szczęścia” nie pochwali decyzji Renaty, bo dzięki jej zaangażowaniu sprawy z Biniem ruszą znacząco do przodu. Kodur nie pozwoli kelnerce tak łatwo się wycofać i spróbuje wpłynąć na jej decyzję. Inspektor ucieknie się do drobnego podstępu, który wpłynie na sumienie Renaty, a tym samym na jej zdanie!

- Jeśli się teraz pani wycofa, to wszystkie pani starania pójdą na marne – podejdzie ją.

Intryga Kodura w 2707 odcinku „Barw szczęścia” przyniesie zamierzony rezultat i Renata zgodzi się zostać w układzie i wziąć udział w ostatniej prowokacji z Biniem. Tylko, że tym razem nie skończy się ona ani na niewinnym drinku, ani na zabawie w klubie tylko w łóżku kelnerki! Gangsterowi nie wystarczy już niewinny pocałunek Renaty i będzie chciał iść na całość, na co Renata ostatecznie przystanie, aby nie zepsuć całej akcji. Jednak tuż po gorącym seksie z Biniem w 2707 odcinku „Barw szczęścia” Renata znów zniknie i nie będzie z nią żadnego kontaktu. Kelnerka nie zjawi się w „Feel Good” po wspólnej nocy z kochankiem i dopiero wtedy Dominika zrozumie, na jakie niebezpieczeństwo naraziła się Renata, aby uratować ją przed Wolnym…

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze