Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2706: Luiza ostro zaatakuje Renatę! Nie daruje jej, że znów bawi się Damianem – ZDJĘCIA

2022-11-28 14:22

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) zjawi się w mieszkaniu Damiana (Michał Lesień-Głowacki) z samego rana, aby wyjaśnić mu, że między nią a Biniem (Adam Stępnicki) nic nie ma. Wójcik ucieszy się z dobrych wieści, ale o niczym nie powie swoim dzieciom, co później mocno odbije się na kelnerce. W 2706 odcinku „Barw szczęścia” zauroczony Biniu ponownie zjawi się w „Feel Good” z bukietem kwiatów i spróbuje wyciągnąć Renatę na kolejną randkę, czego tym razem świadkiem będzie Luzia (Julia Zielińska). Córka Damiana bez żadnych skrupułów znów zaatakuje kelnerkę i to na oczach klientów! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2706 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” Renata poczuje się w obowiązku, aby wytłumaczyć Damianowi ostatnie zajście w parku, gdzie przyłapał ją na randce z Biniem. Przypomnijmy, że chwilę wcześniej Wójcik próbował wyciągnąć kelnerkę do kina, ale spotkał się z odmową, gdyż Renata powiedziała mu, że umówiła się już z koleżanką, a tak naprawdę spotkała się z Biniem, czego świadkami byli Damian i Mirek (Oliwier Kozłowski). Wówczas załamany Wójcik zniknął i przestał odbierać telefony i SMS-y od kelnerki, co sprawi, że w 2706 odcinku „Barw szczęścia” przyjaciółka Dominiki (Karolina Chapko) postanowi osobiście zjawić się w jego mieszkaniu i wyjawić mu, że z Biniem nic ją nie łączy, a spotyka się z nim wyłącznie na prośbę Kodura (Oskar Stoczyński)!

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” Renata i Damian wytłumaczą sobie wszelkie niedomówienia, ale Wójcik nie powie o niczym swoim dzieciom, co szybko przyniesie niepożądane konsekwencje. W „Feel Good” ponownie zjawi się zauroczony Biniu, który wręczy Renacie piękny bukiet kwiatów i znów zaprosi ją na całonocną imprezę, czego świadkiem będzie Luiza! W 2706 odcinku „Barw szczęścia” córka Damiana szybko zrozumie, że kelnerka nic się nie zmieniła i wciąż bawi się uczuciami jej ojca, co szybko wyprowadzi ją z równowagi i sprawi, że Luiza zaatakuje ją na oczach klientów!

- To co robisz to jest zwykłe świństwo! – zacznie Luiza, ale Renata nie będzie chciała z nią rozmawiać na ten temat.  

- To jest sprawa między mną a Damianem – wyjaśni jej.

Jednak Luiza w 2706 odcinku „Barw szczęścia” tak łatwo nie da się zbyć, a słowa Renty podziałają na nią jak płachta na byka! Córka Damiana jeszcze mocniej się rozkręci i otwarcie zaatakuje kelnerkę na oczach wszystkich, w tym oczywiście kompletnie zaskoczonego Binia! Ale Renata wciąż nie będzie chciała rozmawiać o tym z Luizą!

- Ale tak się składa, że zależy mi na szczęściu taty, a ty się nim po prostu bawisz! I to nie po raz pierwszy! – wytknie jej.

- Nie muszę ci się tłumaczyć! – przypomni Luizie.

Wtedy w 2706 odcinku „Barw szczęścia” Luiza zacznie odwoływać się do sumienia Renaty, czym już przekroczy wszelkie możliwe granice! Kelnerka definitywnie utnie ten temat, a córka Damiana jeszcze, żeby jej dopiec rzuci na odczepne, że bardzo żałuje, że Damianowi nie wyszedł związek z Żabcią (Hanna Klepacka), której Renata nie dorasta do pięt!

- Myślałam, że jesteś inna… Że mogę ci zaufać – zacznie jej wyliczać.

- Koniec tematu Luiza! – powie stanowczo Renata.

- Nie sądzę. I żałuję, że ojciec z Anią się rozstali... Ona przynajmniej była szczera! – zakończy.

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze