Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2705: Renata da kosza Damianowi! Odrzuci go dla młodszego kochanka – ZDJĘCIA

2022-11-25 14:43

W 2705 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 25.11.2022 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) nie będzie próżnował i tuż po rozstaniu z Żabcią (Hanna Klepacka) weźmie się za Renatę (Ania Mrozowska)! Wójcik zaprosi kelnerkę na randkę, ale spotka się z odmową. W 2705 odcinku „Barw szczęścia” Renata okłamie go, że umówiła się już z koleżanką, ale tak naprawdę tego dnia spotka się z gangsterem Biniem (Adam Stępnicki). Niestety, jej kłamstwo szybko wyjdzie na jaw, gdyż Damian przyłapie ją na randce z młodszym kochankiem i przestanie się do niej odzywać… Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2705 - piątek, 25.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2705 odcinku „Barw szczęścia” Damian nie będzie marnował czasu po rozstaniu z Żabcią, po którym dość szybko dojdzie do siebie. Może dlatego, że Ania doskonale go prześwietli i zrozumie, że tak naprawdę Wójcik wciąż kocha tylko Renatę, przez co ich związek nie będzie miał żadnego sensu i postanowi go zakończyć, aby mu to ułatwić. W pierwszej chwili Damianowi zrobi się przykro i spróbuje zatrzymać Żabcię, ale w końcu odpuści i pozwoli jej odejść. Jednak już w 2705 odcinku „Barw szczęścia” pozbiera się po dopiero co zakończonym związku i po raz kolejny postanowi zdobyć Renatę, która już raz odrzuciła go dla Romanowskiego (Maciej Jachowski), ale jej wybór okazał się kompletną porażką. Jednak i tym razem los nie będzie sprzyjał Wójcikowi…

W 2705 odcinku „Barw szczęścia” szczęśliwy Damian zjawi się w „Feel Good” z samego rana i od razu zaproponuje Renacie randkę! Kelnerka będzie zszokowana jego propozycją, gdyż jeszcze nie będzie świadoma, że Wójcik rozstał się z Anią, ale Damian do wszystkiego jej się przyzna.

- Słuchaj, chciałbym zaprosić cię dziś do kina. Co ty na to? Czytałem o takiej nowej komedii z takim znanym aktorem, Karol…. Ojej, nie pamiętam nazwiska, ale fajna podobno – zacznie Damian.

- A na pewno chcesz iść ze mną? A co z Anią? – dopyta zaskoczona Renata.

- Rozstaliśmy się. Nie pasowaliśmy do siebie. Tak będzie lepiej – zdradzi.

Wtedy w 2705 odcinku „Barw szczęścia” Renata podświadomie ucieszy się z rozstania Żabci i Damiana, ale nie da Wójcikowi po sobie nic poznać. Niestety, nie zgodzi się również pójść z nim do kina, gdyż już wcześniej zdąży umówić się na kolejne spotkanie z gangsterem Biniem, którego urabia na prośbę Kodura (Oskar Stoczyński), żeby wyciągnąć z niego odpowiedź na pytanie, kto tak naprawdę odpowiada za morderstwo Prota (Andrzej Michalski).

- Przykro mi. I dziękuję za zaproszenie, ale dzisiaj i tak nie mogłabym pójść – przyzna Renata.

- Serio? – spyta wyraźnie rozczarowany Damian.

Oczywiście, Renata w 2705 odcinku „Barw szczęścia” nie powie Damianowi o spotkaniu z Biniem tylko okłamie go, że umówiła się już z koleżanką, ale i na to Wójcik znajdzie alternatywę. Wówczas do akcji wkroczy Dominika (Karolina Chapko), która włączy się do kłamstwa i uratuje Renatę z opresji!

- No serio, bo umówiłam się z koleżanką – wypali kelnerka.

- No to ją też możemy zabrać – zaproponuje Wójcik.

- Wiesz, to by było po filmie. One się nie widziały z 5 lat – wtrąci Dominika, na co Renata twierdząco pokiwa głową.

- Szkoda – przyzna załamany.

- No, ale na pewno jeszcze będzie okazja – pocieszy go.

- Obiecujesz? – spyta z nadzieją, co oczywiście, kelnerka mu potwierdzi.

Niestety, kłamstwo Renaty w 2705 odcinku „Barw szczęścia” nie przejdzie, a Damian na własne oczy przekona się, że ukochana go okłamała! Wójcik przyłapie kelnerkę na schadzce z młodszym kochankiem w parku, po czym utnie z nią kontakt…

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany