Barwy szczęścia, odcinek 2701: Kasia stanie do otwartej walki z Weroniką. Wciągnie w to nawet niewinne dzieci! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2701: Kasia stanie do otwartej walki z Weroniką. Wciągnie w to nawet niewinne dzieci! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2701: Kasia stanie do otwartej walki z Weroniką. Wciągnie w to nawet niewinne dzieci! - ZDJĘCIA

2022-11-21 20:03

Kasia (Katarzyna Glinka) nie pozwoli sobie, by Weronika (Maria Świłpa) rozdzieliła ją i Łukasza (Michał Rolnicki). Górka nie wie o pocałunku między mężem a stażystką, ale ta niewiedza nie potrwa w nieskończoność. W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Kasia postanowi zagrać z młodą dziewczyną i na wspólny trening z zespołem redakcji "Szoku" przyjdzie z dziećmi! Kasia postanowi wykorzystać Ksawcia (Bartosz Gruchot) i Maksa (Mikołaj Wichowski), by wzbudzić w Weronice poczucie winy i zazdrość. Kasia jeszcze nie wie, że walka okaże się nierówna.

"Barwy szczęścia" odcinek 2701 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia nie zniesie widoku męża z młodą i seksowną Weroniką, a pech zechce, że będzie miała kilka okazji do takiego widoku. Wspólne treningi Górki z ekipą "Szoku" tylko podsycą atmosferę między kobietami. Dodatkowo Weronika nie podda się i urządzi w redakcji w 2701 odcinku "Barw szczęścia" liva, gdzie pokaże pracę zespołu i przed kamerą będzie przymilać się do Łukasza. Namówi go też na wspólny trening. 

- Mam pytanie od rzeszy internautów. Czy pojawisz się dzisiaj na treningu szokującej 10? - zapyta stażystka.

- A jest takie zapotrzebowanie? - zaśmieje się Łukasz. 

- Ogromne, niektórzy tylko od tego uzależniają swój udział - obwieści Weronika, bo w głębi siebie bardzo by chciała spędzać jak najwięcej czasu z szefem. 

- No, w takim razie chyba nie mam wyjścia. Jasne, że tak - zgodzi się naczelny "Szoku", a dziewczyna poda miejsce i godzinę treningu. Kasia będzie świadkiem liva, który zyska rozgłos i zirytuje się, że Weronika owija sobie jej męża wokół palca. 

Kasia zabierze Maksa i Ksawcia na trening z ojcem. To otrzeźwi Weronikę w 2701 odcinku "Barw szczęścia"? 

- My też chcemy trenować z tatą - usłyszy Kasia od syna w 2701 odcinku "Barw szczęścia". - No pewnie! Możemy, ciociu? - zapyta się Maks, a Kasia chwilę pomyśli i wpadnie na pewien pomysł. - Wiecie co? To jest dobry pomysł, bardzo dobry - uśmiechnie się szyderczo, bo w jej głowie zrodzi się plan. Zabierze chłopców na trening, by Weronika zobaczyła, że Łukasz ma fajną, zgraną rodzinę, której ona nie rozdzieli. - Fajnie, że wpadłaś - zagai nieszczerze Weronika, kiedy Kasia pojawi się na treningu zespołu. Górka przyzna, że przyszła przypilnować męża. - (...) Żeby się nie przeforsował i niepotrzebnie nie nabawił kontuzji - doda z uśmieszkiem Kasia, a weronice zrzednie mina. - A o czym pomyślałaś? - zapyta wyzywająco Kasia, nawiązując do relacji młodej dziewczyny i jej męża. To nie koniec, bo Kasia ostentacyjnie będzie przytulać męża i całować go, a także zwracać uwagę na Maksa i Ksawerego. Weronika poczuje się bardzo zakłopotana i zrozumie, że Kasia jej nie odpuści. 

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze