Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2701: Weronika i Łukasz przestaną się ukrywać! Kasia obejrzy szokujące nagranie – ZDJĘCIA

2022-11-21 20:03

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 21.11.2022 o 20.10 w TVP2) Weronika (Maria Świłpa) i Łukasz (Michał Rolnicki) wreszcie przestaną ukrywać się ze swoimi uczuciami, a o ich bliskiej zażyłości dowie się już cały świat! Stażystka nagra live'a z redakcji "Szoku" z redaktorem naczelnym w roli głównej, gdzie gołym okiem będzie można dostrzec, że oboje mają się ku sobie. W 2701 odcinku "Barw szczęścia" komplementom i pocałunkom nie będzie końca, a to wszystko wydarzy się na oczach czytelników i Kasi (Katarzyna Glinka), która również dotrze do ich wspólnego nagrania! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2701 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Weronika nie odpuści sobie Łukasza, a nawet wręcz przeciwnie - postanowi postawić wszystko na jedną kartę. Stażystce nie spodobają się wspólne treningi z żoną Sadowskiego, w czasie których nie dość, że będzie musiała przebywać twarzą w twarz ze swoją rywalką, to jeszcze Kasia wykorzysta okazję i dopiecze jej przy wszystkich jej koleżankach z "Szoku" To będzie dla Weroniki zbyt wiele, dlatego postanowi się zemścić. Najpierw urządzi Łukaszowi scenę zazdrości na oczach wszystkich dziennikarzy, a w 2701 odcinku "Barw szczęścia" nagra specjalnego live'a z Sadowskim w redakcji "Szoku", na którym obsypie go lawiną komplementów, a on długo nie pozostanie jej obojętny i to na oczach całej Polski!

W 2701 odcinku "Barw szczęścia" Weronika pokaże czytelnikom jak wygląda praca w redakcji od kuchni i oczywiście nie zapomni o najważniejszej osobie w gazecie. Stażystka spontanicznie wkroczy do gabinetu redaktora naczelnego i już na wstępie wyniesie go na piedestale, nieco go pesząc!

- Okej, open space już widzieliście, a teraz odwiedzimy naszego naczelnego. Uwaga, uwaga! Łukasz Sadowski wulkan energii i dobrych pomysłów. Jak tam szefie? - zapowie go Weronika.

- Wszystko w porządku, dziękuję. Live? - uśmiechnie się Łukasz.

- Oczywiście, ogląda cię parę tysięcy naszych czytelników - potwierdzi.

- O rany, to mogłem chociaż zahaczyć o fryzjera - zawstydzi się.

- Nie no jest dobrze - zapewni go.

Chwilę później w 2701 odcinku "Barw szczęścia" Weronika zacznie zadawać Łukaszowi pytania, nadsyłane przez internautów. Nawet wtedy nie zdoła ukryć swojego wielkiego zachwytu nad szefem, który coraz bardziej da się wyczuć!

- Mam pytanie od rzeszy internautów. Czy pojawisz się dzisiaj na treningu szokującej 10? - zapyta stażystka.

- A jest takie zapotrzebowanie? - zainteresuje się.

- Ogromne, niektórzy tylko od tego uzależniają swój udział - zdradzi.

- No, w takim razie chyba nie mam wyjścia. Jasne, że tak - zgodzi się.

- Słyszeliście? Na naczelnego zawsze można liczyć! - krzyknie szczęśliwa.

- Staram się i bardzo zapraszam. Boisko Startu Falenica, dzisiaj godzina 17. Będę z wami! - zapowie.

Jeszcze w 2701 odcinku "Barw szczęścia" Weronika pochwali się internautom, że obecność szefa jest wyłącznie jej zasługą, co sprawi jej ogromną radość. Sadowskiemu ogromnie spodoba się, że stażystka tak o niego zabiega i coraz trudniej będzie mu już ukrywać, że nie jest dla niego obojętna. Tym bardziej, że w pewnym momencie Weronika zacznie słać buziaki, przez co Łukasz już zupełnie nie będzie mógł się skupić i zapatrzy się w stażystkę jak w obrazek i to ciągle na oczach widzów!

- Trening z naczelnym! Pamiętajcie, ja to załatwiłam! - ucieszy się.

Live'a z redakcji "Szoku" w 2701 odcinku "Barw szczęścia" będzie cieszył się sporym zainteresowaniem i trafi również w ręce Kasi, którą poważnie zaniepokoi zbytnia zażyłość męża ze stażystką! Sadowska uzna, ze nie może tego tak zostawić i postanowi ostatecznie rozprawić się z Weroniką!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze