Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2700: Ostra walka Kasi i Weroniki o Łukasza! Sadowska pokaże stażystce do czego jest zdolna

2022-10-28 10:30

W 2698 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 16.11.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) dowie się, że Łukasz (Michał Rolnicki) pozbył się jej z rodzinnego biwaku, aby spędzić więcej czasu z Weroniką (Maria Świłpa). Sadowska postanowi rozmówić się z mężem, a następnie na tapetę weźmie sobie młodą stażystkę. W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia da Weronice jasno do zrozumienia, że Łukasz jest jej mężem i ma trzymać się od niego z daleka. Oczywiście, stażystka tak łatwo nie odpuści, w związku z czym Sadowska zamieni się w prawdziwą lwicę! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2700 - piątek, 18.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2698 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się prawdziwa walka o Łukasza! Do tej pory to Sadowski był zazdrosny o relacje Kasi z Igorem (Tomasz Nosiński), który w ostatnim czasie mocno zbliżył się do jego żony, jednak teraz role się odwrócą, gdy Kasia odkryje, że jej męża ze stażystką z "Szoku" łączy coś więcej! Co prawda, Sadowska nie dowie się o zdradzie Łukasza, skrupulatnie udokumentowanej przez Modrzyckiego (Piotr Ligenza), ale z rozmowy z synem wywnioskuje, że stażystka zagięła parol na jej męża! W 2698 odcinku "Barw szczęścia" Ksawery (Bartosz Gruchot) przyzna się mamie, że w czasie ostatniego biwaku z Paulinką (Lena Jastrzębska) i Maksem (Mikołaj Wachowski) nie byli sami, gdyż towarzyszyła im koleżanka z pracy taty, z którą spędzili przyjemne chwile!

W 2698 odcinku "Barw szczęścia" Kasia od razu domyśli się, że chodzi o Weronikę! Sadowska zrozumie, że mąż zafundował jej wizytę w SPA tylko po to, aby się jej pozbyć i spędzić więcej czasu ze stażystką i aż zagotuje się z zazdrości. Kasia postanowi natychmiast wyjaśnić całą sprawę z mężem, ale oczywiście na tym nie poprzestanie i zdecyduje się stanąć twarzą w twarz również ze swoją rywalką. W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska w końcu pozna stażystkę osobiście w czasie wspólnych zajęć fitness i postanowi wykorzystać tą okazję, aby rozmówić się z nią osobiście i dać jej jasno do zrozumienia, że Łukasz jest jej mężem!

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia uświadomi Weronikę, że Łukasz ma już rodzinę i nie pozwoli jej tego zepsuć. Sadowska wprost wyrzuci jej, iż doskonale wie, do czego zmierza młoda stażystka, ale otwarcie ostrzeże ją, że jej plan się nie uda! W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zapewni ją, że nie odpuści sobie męża i jeżeli będzie taka potrzeba to zawalczy o niego jak prawdziwa lwica! Jak na jej ostrzeżenia zareaguje Weronika? Znając stażystkę z pewnością tak łatwo sobie nie odpuści, zatem zapowiada się, że między paniami wybuchnie ostra walka o Łukasza! Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze