Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2700: Łukasz oszaleje z zazdrości o Kasię! Tak zemści się na nim za romans z Weroniką

2022-11-03 10:04

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 18.11.2022 o 20.10 w TVP2) Igor (Tomasz Nosiński) powoli zacznie dochodzić do siebie po koszmarnym wypadku. Wielbiciel Kasi (Katarzyna Glinka) wreszcie wybudzi się ze śpiączki i rozpocznie rehabilitację, która z dnia na dzień będzie przynosić efekty. W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Igor podaruje Sadowskiej piękny bukiet kwiatów w ramach wdzięczności za wsparcie i opiekę nad Maksem (Mikołaj Wichowski), którym Kasia natychmiast pochwali się Łukaszowi (Michał Rolnicki). Sadowski omal nie oszaleje z zazdrości o żonę i dowie się, że to jest jej zemsta za jego romans z Weroniką (Maria Świłpa)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2700 - piątek, 18.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Igor powoli zacznie odzyskiwać siły po koszmarnym wypadku, który wydarzył się na oczach Kasi. Przypomnijmy, że wielbiciela Sadowskiej potrącił samochód tuż po tym jak Igor poinformował Kasię, że nie powinni się więcej spotykać ze względu na zazdrosnego Łukasza, który odbył z nim poważną rozmowę. Ojciec Maksa upadł na ziemię, a obrażenia głowy okazały się na tyle poważne, że lekarze musieli wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej, z której długo nie mogli go wybudzić. Jednak w 2968 odcinku "Barw szczęścia" Igor w końcu odzyska przytomność, a przy jego łóżku nieustannie będzie czuwała Kasia. Wielbiciel Sadowskiej nigdy jej tego nie zapomni i postanowi odpowiednio się odwdzięczyć ku złości Łukasza!

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Igor będzie bardzo wdzięczny Kasi za wsparcie i troskę, a przede wszystkim za opiekę nad Maksem, którego zostawił na pastwę losu własny dziadek Grabski (Igor Kujawski). Wielbiciel Sadowskiej podaruje jej przepiękny bukiet kwiatów, który nie ujdzie uwadze zazdrosnego Łukasza. Sadowski od razu będzie wiedział, kto ofiarował jego żonie prezent i wcale nie będzie z tego faktu zadowolony i nawet w 2700 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl nie będzie próbował tego ukryć przed żoną, którą natychmiast zaatakuje!

- Nieźle przy tobie idzie ta rehabilitacja Igora, skoro już po kwiatki dla ciebie biega. A może jesteś aniołem i cudownie go uzdrawiasz? - zakpi Łukasz.

Wtedy w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia postanowi ostro odgryźć się mężowi i wytknie mu, że jest to jej zemsta za jego ostatni wspólny biwak z dziećmi, na którym znalazła się również Weronika! Uszczypliwości Sadowskiej bardzo zdenerwują Łukasza, szczególnie, że ciągle nie przyzna się on żonie, że ze stażystką łączy go coś więcej!

- Wiesz... Gdybym była jego rehabilitantką, to już dawno by biwakował. Na te biwaki zaglądają podobno anioły - wyrzuci mu z uśmiechem Kasia, a Łukasz w 2700 odcinku "Barw szczęścia" od razu zorientuje się o co chodzi żonie!

- Dlaczego znowu wracasz do Weroniki? - westchnie Sadowski.

- Tak mi się jakoś skojarzyło - stwierdzi.

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze