Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2697: Bruno po zabójstwie Zaborskiego będzie krył Bożenę! Znajdzie też sposób na Karolinę

2022-10-28 13:54

W 2697 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) nie pozwoli, żeby Bożena (Marieta Żukowska) przyznała się do zabójstwa Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Największy wróg Stańskich zginie podczas walki z Bożeną, która zepchnie go z mostu w parku do rzeki. Po kilku dniach z wody zostaną wyłowione zwłoki. Jednak policja nie będzie podejrzewać Bożeny i Bruna o morderstwo. Stański opracuje plan jak chronić żonę przed więzieniem. Dlatego w 2697 odcinku "Barw szczęścia" wykorzysta Karolinę, którą podstępem zwabi do hotelu, by do mieć łatwy dostęp do aktualnych informacji o zabitym Zaborskim. Czy zbrodnia się wyda, a Bożena pójdzie siedzieć? Poznaj szczegóły!

Barwy szczęścia, odcinek 2697 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zabójstwo Rafała Zaborskiego z "Barw szczęścia", które będzie miała na sumieniu Bożena Stańska, na zawsze zmieni życie jej i Bruna! Co prawda dzięki swojej silne, odwadze i waleczności Bożena pokona bezwzględnego przestępcę, który stał za porwaniem ich syna Tadzia (Józio Trojanowski), przejął ich hotel i cały czas żerował na ich tragedii, ale skutki tego czynu jeszcze długo będą kładły się cieniem na przyszłości małżonków. Początkowo w 2694 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie powie Brunowi co zrobiła, jak zabiła Zaborskiego, zrzuciła go z mostu do rzeki, a ten zginął uderzając głowę w kamienie. Nie będzie bowiem pewna, czy Rafał naprawdę nie żyje, bo ciało nagle zniknie i nie będzie żadnego śladu po zbrodni. Dopiero po kilku dniach media nagłośnią sprawę zwłok wyłowionych z rzeki. Ale czy to będzie Zaborski?

Strach, stres, wyrzuty sumienia w 2697 odcinku "Barw szczęścia" sprawią, że Bożena nie poradzi sobie ze świadomością, że jest morderczynią. Bruno zrobi jednak wszystko, by zapewnić spokój ukochanej i nie dopuścić do tego, żeby żona trafiła do więzienia. Przecież gdyby nie odwaga Bożeny, Rafał by ją zabił pierwszy! Policja na czele z inspektorem Kodurem (Oskar Stoczyński) zacznie śledztwo, najpierw w sprawie zaginięcia Zaborskiego. Wszystko zmieni się gdy z rzeki wyłowione zostaną zwłoki mężczyzny. Rafała? To wykaże dopiero sekcja zwłok.

Żeby zapobiec najgorszemu w 2697 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przekona Bożenę, że nie powinna informować policji o stoczonej z Zaborskim walce, o tym jak zepchnęła go z mostu w parku. Stański uzna, że tylko jedna osoba może wiedzieć czy Rafał żyje, czy cudem ocalał i gdzieś się teraz ukrywa. To jego kochanka i wspólnika Karolina, która niemal do końca nie wiedziała o jego udziale w porwaniu Tadzia.

W 2697 odcinku "Barw szczęścia" będzie tylko jeden sposób, by Karolina dostarczyła Stańskim informacji o Rafale - muszą znów zatrudnić ją w hotelu, mając nadzieję, że dzięki niej będzie miał dostęp do aktualnych informacji o Zaborskim. Ale to oznacza, że muszą bacznie obserwować Karolinę!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze