Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: Zwłoki Zaborskiego odnalezione w rzece! Bożena i Bruno przeczytają przerażające doniesienia - ZDJĘCIA

2022-10-31 13:52

W 2696 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ciało Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), którego w obronie własnej zabije Bożena (Marieta Żukowska) wyłoni się z rzeki! Kilka dni po tym jak Zaborski "zaginie" w tajemniczych okolicznościach, policja wpadnie na trop Rafała. Dręczona wyrzutami sumienia Bożena nie zazna spokoju, w nocnych koszmarach będzie widziała jak szuka Zaborskiego w szuwarach. Aż wreszcie w 2696 odcinku "Barw szczęścia" Bożena i Bruno (Lesław Żurek) zobaczą w internecie news o zwłokach odnalezionych w rzece. To będzie właśnie zamordowany Zaborski?

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zabójstwo Rafała Zaborskiego w 2696 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw? Komisarz Kodur (Oskar Stoczyński), prowadzący śledztwo w sprawie zniknięcia Rafała, nie znajdzie żadnych dowód wskazujących na to, że Bożena była zamieszana w zbrodnię. A jednak to Stańska zabije Zaborskiego, który zaatakuje ją w parku i zacznie dusić. Nie będzie miała innego wyjścia, bo Zaborski, który wcześniej okradnie hotel Stańskich, nie będzie miał już nic do stracenia. Zwłaszcza, że policja odkryje jego udział w porwaniu Tadzia (Józio Trojanowski) i złapie wspólnika Rafała!

Początkowo morderczyni Bożena nie odważy się jednak nikomu przyznać, do tego co zrobiła. Jedyną osobą, której w 2695 odcinku "Barw szczęścia" wyzna prawdę będzie Bruno, który przekona ją, by nie zgłaszała się na policję. Stańską zaczną jednak dręczyć koszmary, w których przyśni jej się jak szuka ciała Rafała w szuwarach nad rzeką i nigdzie nie może go znaleźć. 

Aż wreszcie w 2696 odcinku "Barw szczęścia" w sprawie zaginięcia Zaborskiego nastąpi przełom. Bożena i Bruno z artykułu w internecie dowiedzą się, że odnaleziono w rzece zwłoki. Co ciekawe, nie zawiadomi ich o tym inspektor Kodur! Zupełnie jakby ciało Rafała wypłynęło nagle na powierzchnię lub jakby znalazł je przypadkowy przechodzień. Stańskich w 2696 odcinku "Barw szczęścia" ogarnie panika, że teraz policjant połączy wszystkie fakty albo znajdzie świadka, który widział jak Bożena zepchnęła Rafała z mostu do rzeki. Nie będą jednak mieli żadnej pewności, że zwłoki z rzeki to właśnie Zaborski! To wykaże dopiero sekcja. 

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze