Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: Weronika wykorzysta dzieci Łukasza, żeby odebrać go Kasi - ZDJĘCIA

2022-10-26 13:16

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" Weronika (Maria Świłpa) znajdzie sposób, by być bliżej Łukasza (Michał Rolnicki), a pomogą jej w tym dzieci Sadowskiego! Ponętna, uwodzicielska stażystka z redakcji "Szoku", która okazała się córką Wangela (Marek Kałużyński), nie spocznie póki nie zdobędzie Łukasza. Okazja ku temu nadarzy się w 2696 odcinku "Barw szczęścia" gdy Sadowski wyjedzie z trójką dzieci na biwak pod namiot i znienacka pojawi się tam właśnie Weronika. Podstępem wkupi się w łaski Ksawcia (Bartosz Gruchot), Paulinki (Lena Jastrzębska) i Maksa (Mikołaj Wichowski). Czy Łukasz zdoła się oprzeć Weronice? Zobacz ZDJĘCIA z 2696 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Łukasza w 2696 odcinku "Barw szczęścia" będzie wisiała w powietrzu, gdy z pozoru niewinny wyjazd z dziećmi na rowerach do parku krajobrazowego zamieni się w randkę z Weroniką! Jak podaje światseriali.interia.pl piękna kusicielka z redakcji "Szoku" przerwie zabawę Łukasza z Ksawciem, Pauliną i Maksem na biwaku. Znajdzie jednak sposób, żeby dzieci Sadowskiego przeciągnąć na swoją stronę, żeby dostrzegły w niej wspaniałą ciocię, która dostarczy im jeszcze więcej frajdy.

Łukasz będzie zaskoczony widokiem Weroniki, która w 2696 odcinku "Barw szczęścia" przyjedzie w "celach służbowych". - Jak nas znalazłaś? - zdziwi się. - Przecież mówiłeś, gdzie jedziecie. Muszę skończyć artykuł i potrzebuję namiaru do... - zacznie córka Wangela, ale Łukasz przerwie jej w pół zdania.- Cholera! Zająłem się biwakiem i zupełnie wyleciało mi z głowy, że miałem wysłać ci ten numer - przypomni sobie.

Od słowa do słowa w 2696 odcinku "Barw szczęścia" Weronika zacznie pomagać Łukaszowi w opiece nad trójką dzieci. Zacznie też robić im zdjęcia, żeby pokazać w "Szoku" jak można świetnie spędzać czas z rodziną. Ksawery będzie zachwycony, a Paulinka podekscytowana, że znajdą się w gazecie. To właśnie córka Łukasza i Izy (Agnieszka Warchulska) zaproponuje Weronice, by została z nimi i spróbowała kiełbasek pieczonych nad ogniskiem. Przebiegła stażystka wykorzysta dzieci, żeby wreszcie skusić Łukasza do zdrady.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Najnowsze