Barwy szczęścia, odcinek 2696: Łukasz pozbędzie się Kasi, żeby wyjechać z kochanką! Weronika zajmie jej miejsce – ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2696: Łukasz pozbędzie się Kasi, żeby wyjechać z kochanką! Weronika zajmie jej miejsce – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: Łukasz pozbędzie się Kasi, żeby wyjechać z kochanką! Weronika zajmie jej miejsce – ZDJĘCIA

2022-10-27 12:18

Łukasz (Michał Rolnicki) sprytnie wymyśli jak pozbyć się Kasi (Katarzyna Glinka) i wyjechać na biwak, gdzie pojawi się seksowna Weronika (Maria Świłpa), z którą dziennikarza połączyło coś więcej! Górka nadal nie wie o pocałunku ukochanego z koleżanką z pracy, a on w 2696 odcinku "Barw szczęścia" jeszcze bardziej zbliży się do aspirującej dziennikarki. Świadkami flirtów staną się Paulinka (Lena Jastrzębska), Maks (Mikołaj Wichowski) i Ksawcio (Bartosz Gruchot), a niczego nieświadoma Kasia zaszyje się w pewnym miejscu, do którego wyśle ją mąż!

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Łukasz w 2696 odcinku "Barw szczęścia" pozbędzie się Kasi! Wyląduje na biwaku z dzieciakami i z Weroniką, z którą namiętnie całował się w redakcji "Szoku", a dowody tej gorącej sceny posiada Modrzycki (Piotr Ligenza). Górka też nie jest do końca szczera wobec męża, ponieważ z każdym dniem coraz bardziej przywiązuje się do Igora (Tomasz Nosiński), ale ona nie ma na koncie zdrady. W 2696 odcinku "Barw szczęścia" dziennikarz wyśle Kasię do spa, a on uda się z dzieciakami na łono natury i będzie pewny, że żona się tam nie pojawi. 

- Za dużo na siebie bierzesz, kochanie - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Sadowskiego, który potem porozmawia z Izą (Agnieszka Warchulska) i to właśnie ona podsunie mu pomysł wysłania żony do spa. - Powiedziała mi niedawno, że dałaby wszystko za parę dni w spa - zakomunikuje Małek. Dziennikarz od razu podchwyci pomysł i kupi pobyt dla żony i Izy. 

- A praca? A dzieciaki? - zapyta zatroskana Kasia. - Wszystko ogarnę. Poza tym nie możesz odmówić, całość jest opłacona. Łącznie z masażami i totalnie wypasionym pakietem zabiegów - wyjaśni Łukasz, a sam spakuje się na biwak. Jak się szybko okaże, wcale nie pojedzie jedynie z Ksawciem, Maksem i Paulinką. Na miejsce przyjedzie też Weronika! 

Łukasz pod nieobecność Kasi spędzi weekend z Weroniką! 

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" stażystka znajdzie szefa nawet w lesie! Wytłumaczy się, że musiała przyjechać po pewne namiary, które obiecał wysłać jej Łukasz. 

- Cholera! Zająłem się biwakiem i zupełnie wyleciało mi z głowy, że miałem wysłać ci ten numer - powie Sadowski, ale szybko przejdą od spraw zawodowych do prywatnych. Weronika zaproponuje małą sesję zdjęciową, by potem zrobić artykuł o spędzaniu czasu z dziećmi. Paulinka, Maks i Ksawcio ucieszą się, że będą w gazecie. Jeśli Sadowski pomyślał, że Kasia nie dowie się o wspólnym biwakowaniu z koleżanka z pracy, bardzo się pomyli. Dzieciaki doniosą Górce o tym, że towarzyszyła im pewna kobieta, a w Kasi włączy się zazdrość. Dojdzie nawet do tego, że ostrzeże stażystkę, że nie odda męża!

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze