Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2692: Damian odkryje podłe kłamstwo Luizy! Już nie pozwoli jej mieszkać z Aro – ZDJĘCIA

2022-11-07 12:24

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 7.11.2022 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) ponownie odbierze Luizę (Julia Zielińska) z komisariatu, do którego trafi przez bójkę Aro (Martin Bogdan) w sqacie. Wójcik wpadnie w szał, gdy odkryje kolejne kłamstwo nastolatki, ale na tym się nie skończy, gdyż Luiza przyzna mu się w końcu, że zostali bez dachu nad głową, bo właściciel mieszkania wypowiedział im umowę. W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Damian da córce poważną lekcję odpowiedzialności i zarządzi jej natychmiastowy powrót do domu! Tyle będzie z jej wspólnego mieszkania z Aro. Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2692 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Luiza znów wyląduje na komisariacie, jednak tym razem to nie ona narozrabia tylko jej chłopak! Aro pobije się z kolegą, któremu wspólnie z Luizą zajęli jego pokój w sqacie, a jeden z domowników zadzwoni na policję. Wtedy, wyjdzie na jaw, że córka Damiana jest niepełnoletnia, dlatego policjanci zabiorą ją ze sobą i skontaktują się z Wójcikiem, który ponownie odbierze Luizę z dołka. W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Damian oszaleje ze wściekłości, gdy odkryje kolejne kłamstwo Luizy i jej żałosne tłumaczenia…

- Oszukałaś mnie! – krzyknie zdenerwowany.

- Naprawdę nie chciałam. Głupio wyszło – skwituje Luiza.

- Nie wyszło. Chcesz być dorosła, to musisz brać odpowiedzialność za swoje czyny – stwierdzi Wójcik.

Jednak w 2692 odcinku „Barw szczęścia” to jeszcze nie będzie wszystko, gdyż Luiza zostawi najlepsze na później! Wójcik w końcu dowie się, że córka została bezdomna, po tym jak właściciel wyrzucił ich z mieszkania za ostatnia imprezę!

- Dlaczego ja się tego wszystkiego dowiaduje od policji? – wyrzuci jej.

- Nie sądziłam, że zrobi się taka zadyma, że będą wzywać gliny. Aro się spiął z kolesiem… - zacznie tłumaczyć się Luiza.

- A nie obchodzi mnie, z kim spiął się Aro tylko jak ty się tam znalazłaś – uzna Damian.

- Właściciel wypowiedział nam mieszkanie – przyzna.

- Słucham? Zaraz, zaraz, ale jakim prawem? Przecież ja widziałem tą umowę, co podpisał Aro – dopyta zdziwiony w 2692 odcinku „Barw szczęścia”.

- To przez imprezę – zdradzi.

- Brawo! Dlaczego od razu do mnie nie zadzwoniłaś? – skwituje.

Oczywiście, wtedy w 2692 odcinku „Barw szczęścia” Luiza posunie się do kolejnego kłamstwa, aby nieco udobruchać ojca, ale tym razem jej się to nie uda! Nastolatka pogubi się w swoich zeznaniach, a Wójcik zdemaskuje jej kolejne oszustwo! To będzie już dla niego zbyt wiele…  

- Chciałam zadzwonić, ale chcieliśmy najpierw dogadać się z właścicielem albo znaleźć coś nowego. Ja tylko do tego sqautu odprowadziłam Aro. Potem miałam wracać do domu – skłamie Luiza.

- I okłamałaś mnie, że źle się czujesz… Myślałem, że sobie ufamy. Ja tobie zaufałem, pozwoliłem ci zamieszkać z Aro. A ty wszystko zepsułaś… - wytknie Damian.

Luiza w 2692 odcinku „Barw szczęścia” ciągle nie będzie widziała w swoim zachowaniu nic niewłaściwego, co zmusi Damiana do zastosowania terapii szokowej! Wójcik natychmiast zarządzi o powrocie córki do domu i zabroni jej dalszego mieszkania z Aro. Oczywiście, nastolatka nie pogodzi się z jego decyzją, ale nie będzie miała wyjścia, gdyż Damian nie zmieni zdania i zacznie ją ostro pilnować!

- Ty nic nie rozumiesz. To naprawdę był przypadek, że akurat trafiliśmy na awanturę – oburzy się nastolatka.

- Tak, to był przypadek, że ja o wszystkim się dowiedziałem, ale nie przypadkowe było to, że mnie oszukiwałaś. Robiłaś to celowo! – zarzuci jej.

- No przepraszam, popełniłam błąd – powie na odczepne.

- A za błędy trzeba płacić. Wracasz do domu! – powie stanowczo Damian i pozostanie niewzruszony na uwagi córki!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze