Barwy szczęścia

Barwy szczęścia odcinek 2686: Zdrada u Pyrków?! Klara na wyjeździe służbowym pozwoli sobie na zbyt dużo - ZDJĘCIA

2022-10-06 14:32

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" u Pyrków znów zagości niepokój i chaos! Wszystko za sprawą wiszącej w powietrzu zdrady, która nie da spokoju rodzinie. Wszystko zaczęło się układać, Iwona (Izabela Zwierzyńska) realizuje się zawodowo w USA, Agata (Natalia Zambrzycka) dostała dobrą ofertę powrotu do Fit-Zdrowia, a Klara (Olga Jankowska) odnosi sukcesy pisarskie. Niestety w 2686 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że zdrada może zniszczyć wszystko, na co rodzina długo pracowała. Klara wyjedzie w podróż służbową i zapomni o czekającym w domu Hubercie (Marek Molak).

"Barwy szczęścia" odcinek 2686 - czwartek, 27.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Klara posunie się za daleko?! Pisarka zyskuje coraz większą popularność, bo przyczyni się do wielu nowych kontaktów. Paradoksalnie afera z Modrzyckim (Piotr Ligenza), którego w złości uderzył Hubert, dała Pyrkom jeszcze większy rozgłos. Klara skorzysta z popularności i będzie uczestniczyła w coraz większej ilości spotkań. Niebawem w "Barwach szczęścia" kobieta uratuje bezdomnego, co okaże się ustawką przez dziennikarzy, by sprawdzić czy Klara pomoże osobie w potrzebie i potem mieć kolejną sensację. Ona stanie oczywiście na wysokości zadania, ale wścieknie się, że media tak manipulują jej wizerunkiem. W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka pozna również cichego wielbiciela - Adamskiego, który wprost nie będzie mógł się oprzeć intelektowi i zmysłowości pięknej autorki powieści erotycznych. Nowe znajomości przyniosą kobiecie pecha?

Wyjazd służbowy w 2686 odcinku "Barw szczęścia" wystawi na próbę małżeństwo Klary i Huberta

Klara uda się w podróż z Bartoszem (Artur Bocheński), który od początku współpracy z Pyrką nie krył swojego zainteresowania kobietą. To on uczestniczył w wypadku, spowodowanym przez Błażeja, kiedy wjechał samochodem w słup, byle tylko nie dopuścić do złapania ich przez cwanego fotografa. Na szczęście nic się nikomu nie stało, ale w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Bartosz nie może przestać myśleć o pisarce. Kiedy oboje wylądują poza miastem na wyjeździe służbowym, zacznie otwarcie z nią flirtować! To nie koniec, bo pod koniec wspólnego wieczoru, mężczyzna zapuka do pokoju hotelowego Klary, zapewne licząc na namiętne uniesienia. Czy Klara zdradzi Huberta z Bartoszem? Dotąd się opierała, ale co się stanie, kiedy mąż będzie daleko?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze