Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2681: Przyjaciółki Basi nie pozwolą na romans z Chowańskim! Wyrwą ją z zasadzki desperata Artura? - ZDJĘCIA

2022-10-06 13:21

W 2681 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjaźń Basi (Sławomira Łozińska) i Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek) wyda się przyjaciółkom wdowy po Zenku (śp. Jan Pęczek) na tyle podejrzane, że będą niemal pewne, że łączy ich sekretny romans. Zaniepokojone Jola (Małgorzata Potocka) i Róża (Anna Gornostaj) połączą siły i postanowią interweniować, żeby Chowański nie skrzywdził, nie wykorzystał ufnej Basi, która dopiero co uporała się z żałobą po Zenku. Misją koleżanek Basi w 2681 odcinku "Barw szczęście" będzie wyrwanie Grzelakowej ze szponów "bankruta i desperata". Bo za takiego uznają Chowańskiego! Zobacz co się wydarzy dalej na ZDJĘCIACH z 2681 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2681 - czwartek, 20.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Przeprowadzka Chowańskiego do Basi w 2681 odcinku "Barw szczęścia" wywoła gwałtowną reakcję jej przyjaciółek! Artur zamieszka z Basią, przyjmie propozycję, żeby zostali współlokatorami, bo zwyczajnie nie będzie miał gdzie się podziać. W jednej chwili straci wszystko - dom, firmę, oszczędności życia. Nie powie jednak Grzelakowej co go spotkało. Bankructwo Artura będzie dla niego na tyle wstydliwym przeżyciem, że nie zechce dzielić się nim z Basią, do której w ostatnim czasie bardzo się zbliżył. Ona dzięki niemu zakończyła żałobę po Zenku, znalazła nowy sens w życiu i przestała się czuć tak samotna, a on zrozumiał, że bez względu na różnicę wieku można spotkać osobę, która stanie się wsparciem w trudnych momentach.

Prawdziwe zamiary Chowańskiego wobec Basi w 2681 odcinku "Barw szczęścia"

Dla Joli i Róży w 2681 odcinku "Barw szczęścia" obecność Chowańskiego w domu Basi będzie powodem niepokoju. Nie tylko one, lecz także Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) uzna, że Artur coś kombinuje. Odkryją, że biznesmen został bankrutem, że sąd ogłosił jego upadłość, ale Basi o tym nie powiedział. To wystarczy, żeby bliscy Grzelakowej w 2681 odcinku "Barw szczęścia" doszli do wniosku, że Artur chce ją wykorzystać, a może nawet naciągnąć na pieniądze.

Przyjaciółki Basi w 2681 odcinku "Barw szczęścia" rozdzielą ją z Chowańskim?

Przyjaźń Basi z Chowańskim w 2681 odcinku "Barw szczęścia" dla jej przyjaciółek będzie niczym innym jak romansem starszej wdowy z mężczyzną po przejściach, ze wstydliwymi tajemnicami. Coraz bardziej zmartwione Jola i Róża w końcu postanowią interweniować, żeby wyrwać seniorkę z zasadzki jaką zastawił na nią bankrut i desperat Chowański. Tak właśnie będą o nim myślały. Oczywiście Basia już w 2681 odcinku "Barw szczęścia" wyczuje niechęć przyjaciółek do Artura.

Żeby poprawić ich relacje, by jej bliscy lepiej poznali i polubili Chowańskiego w 2682 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi wszystkich do siebie na obiad. Kiedy Jola otwarcie zapyta biznesmena o to, czy jest bankrutem, Grzelakowa przeżyje szok, że nic o tym nie wiedziała.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze