Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2672: Patryk odkryje szokujący romans Sławki! Zwiąże się z największym wrogiem Jowity

2022-10-07 10:55

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we piątek 7.10.2022 o 20.10 w TVP2) Patryk (Konrad Skolimowski) wróci do domu, gdzie odkryje pozostałości po imprezie. W pierwszej chwili pomyśli, że Sławka (Ewelina Serafin) zabalowała z Żabcią (Hanna Klepacka), ale prawda okaże się być o wiele bardziej zaskakująca! W 2672 odcinku „Barw szczęścia” Jezierski dowie się, że jego matka wplątała się w nowy romans z absztyfikantem, który jeszcze do niedawna wyzywał Jowitę (Magdalena Żak) od morderczyń i próbował pozbyć się ich z mieszkania! Patryk aż nie będzie mógł w to uwierzyć, ale Sławka nie będzie miała zamiaru tego kończyć. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2672 - piątek, 7.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” atmosfera w wynajmowanym mieszkaniu Justina (Jasper Sołtysiewicz) pod nieobecność głównego najemcy i Patryka, a przede wszystkim Krystyny (Hanna Bieluszko), mocno się uspokoi. Żona Jaworskiego (Jacek Kałucki) wyprowadzi się do Marka (Marcin Perchuć) i przestanie czepiać się Sławki i Żabci, w związku z czym mężczyzna w końcu zacznie dogadywać się ze swoimi nowymi współlokatorkami i pokaże zupełnie inną, ludzką twarz. W 2671 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska przygotuje wykwitną kolację dla siebie i Żabci, jednak przyjaciółka wybierze towarzystwo Damiana (Michał Lesień-Głowacki), u którego zdecyduje się nawet nocować. Jezierska nie będzie chciała spędzać wieczoru sama, dlatego zaprosi do stołu Jaworskiego, z którym spędzi upojne chwile aż do rana!

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” w mieszkaniu niespodziewanie zjawi się Patryk, który przyjedzie po resztę swoich rzeczy. Uwadze Jezierskiego nie minie bałagan na stole i pusta butelka po winie, ale syn Sławki od razu pomyśli, że jego matka spędziła miły wieczór w towarzystwie Ani. Jednak rzeczywistość okaże się jeszcze bardziej szokująca…

- O cześć Patryk, wpadłeś pewnie po rzeczy. Poczekaj chwilę, ogarnę tylko ten bałagan i napijemy się kawki – zaprosi go Sławka.

- O jakaś imprezka mnie ominęła – stwierdzi Patryk.

- Nie, nie, z Krzysiem wczoraj zasiedzieliśmy się trochę. Dobrze nam się rozmawiało i tak nam zeszło do późna – wyjaśni mu w 2672 odcinku „Barw szczęścia”.

- Z jakim Krzysiem? – zainteresuje się.

- Z Jaworskim. To naprawdę uroczy człowiek przy bliższym poznaniu – spróbuje przekonać go Sławka.

Wtedy w 2672 odcinku „Barw szczęścia” Patryk stanie jak wryty. W pierwszej chwili Jezierski pomyśli, że jego matka poszła na całość i przespała się z Jaworskim, ale Sławka szybko go uspokoi, że do niczego więcej nie doszło!

- A jak bliskim? – zaniepokoi się Patryk.

- No wiesz, co ty insynuujesz? – oburzy się Sławka.

Słowa Sławki w 2672 odcinku „Barw szczęścia” nieco uspokoją Patryka, ale i tak nie będzie mógł uwierzyć, że jego własna matka związała się z mężczyzną, który jeszcze do niedawna występował przeciwko aresztowanej Jowicie i nazywał ją morderczynią! A co więcej, z tego względu próbował wyrzucić ich nawet z mieszkania, gdyż nie chciał go dłużej wynajmować rodzinie i przyjaciołom kryminalistki! Jezierski dokładnie przypomni o tym matce, ale Sławka będzie pod takim wrażeniem nowej twarzy Jaworskiego, że nawet to nie zrobi na niej żadnego wrażenia!

- No nie wiem, mamo. Znam Jaworskiego z jak najgorszej strony. Jowitę wyzywał od kryminalistek, nas chciał wyrzucić z mieszkania – wyrzuci jej.

- Daj spokój, wszystko sobie wyjaśniliśmy. On naprawdę nie jest taki zły – uspokoi go, po czym doprowadzi do ich pogodzenia!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze