Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2670: Patryk zamieszka z Oliwką i zaprosi ją do łóżka! Nigdy nie było jej tak dobrze - ZDJĘCIA

2022-10-05 20:15

W 2670 odcinku „Barw szczęścia” Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) zamieszkają u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Madzi (Natalia Sierzputowska), wykorzystując obecność Jaworskich w swoim mieszkaniu. To Skotnicki załatwi im awaryjne lokum u Zbrowskiej, o której serce jeszcze do niedawna obaj rywalizowali. Jednak w 2670 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że uczucia Patryka wobec Oliwki wciąż są żywe, a Jezierski nie zamierza tak łatwo odpuszczać! Pod nieobecność Justina, Patryk znów zacznie podrywać Oliwkę, a nawet zaprosi ją do łóżka, po czym z jej ust padną zaskakując słowa! Zobacz ZDJĘCIA z 2670 odcinka "Barw szczęścia"

"Barwy szczęścia" odcinek 2670 - środa, 5.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2670 odcinku „Barw szczęścia” Jaworski (Jacek Kałucki) i Krystyna (Hanna Bieluszko) na dobre rozgoszczą się w mieszkaniu wynajmowanym przez Justina, w którym zabraknie dla wszystkich miejsca, dlatego zostaną tam jedynie Sławka (Ewelina Serafin) i Żabcia (Hanna Klepacka). Skotnicki postanowi skorzystać z okazji i załatwi sobie i Patrykowi tymczasowe lokum u Oliwki i Madzi, na które Jezierski oczywiście przystanie. Tym bardziej, że uczucia Patryka do Oliwki ciągle nie wygasną i w 2670 odcinku „Barw szczęścia” syn Sławki nawet nie będzie próbował tego ukrywać. Poczeka tylko aż Justin wyjdzie do pracy i ponownie zagnie parol na Zbrowską!

W 2670 odcinku „Barw szczęścia” Patryk będzie chciał przypodobać się Oliwce, dlatego pomoże jej w zmywaniu, ale Zbrowska szybko sprowadzi go na ziemię. Jednak Jezierski tak łatwo się nie podda i spróbuje zagrać na emocjach dziewczyny, ale ponownie się rozczaruje, gdyż Oliwka nie będzie zainteresowana flirtem!

- Mógłbym tak zmywać codziennie – rozmarzy się Patryk.

- Nie przyzwyczajaj się. Tylko kilka dni, umówiliśmy się, tak? – przypomni mu Oliwka.

- Co ja poradzę, że mi się tak tutaj spodobało? – uśmiechnie się.

- Ale co? Spanie w 1 łóżku z Justinem tak ci przypadło do gustu? – zaśmieje się.

- To akurat jest najciemniejsza strona mieszkania z wami – przyzna Jezierski.

Wówczas w 2670 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka postanowi ulżyć Patrykowi i zaproponuje mu materac, co syn Sławki znów spróbuje wykorzystać! Jezierski zaprosi ją do łóżka, ale osiągnie zupełnie odmienny efekt niż przypuszczał i spotka się z niesmakiem Zbrowskiej…

- Wydaje mi się, że mam gdzieś dmuchany materac – stwierdzi Oliwka.  

- Pomyślę, może go dzisiaj przetestujemy? – zaproponuje, ale Zbrowska szybko zmieni temat.

Wtedy w 2670 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka spróbuje odgryźć się Patrykowi, dając mu jasno do zrozumienia, że posuwa się za daleko! Początkowo Zbrowska zacznie wychwalać Justina, czym zdejmie uśmiech z twarzy Jezierskiego, aż finalnie stwierdzi, że i tak najlepiej jest jej z Madzią, a oni nie są im do niczego potrzebni!

- No widzisz, jak nam tu dobrze? Tylko we dwie – zaznaczy wyraźnie Zbrowska.

- Z nami byłoby jeszcze lepiej – uzna Jezierski, ale Oliwka w 2670 odcinku „Barw szczęścia” tylko go wyśmieje…

Barwy szczęścia, odcinek 2653: Oliwka ostatecznie załatwi kochankę Kajtka!
Najnowsze