Barwy szczęścia, odcinek 2649: Wpadka Renaty przed Damianem całkiem ją upokorzy?! Wójcik i tak poleci do Żabci

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2649: Wpadka Renaty przed Damianem całkiem ją upokorzy?! Wójcik i tak poleci do Żabci

Barwy szczęścia, odcinek 2649: Wpadka Renaty przed Damianem całkiem ją upokorzy?! Wójcik i tak poleci do Żabci

2022-07-13 14:28

W 2649 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Renata (Anna Mrozowska) nieźle skompromituje się przed Damianem (Michał Lesień-Głowacki), który nawet na nią nie spojrzy, bo cały czas będzie zajęty romansem z Żabcią (Hanna Klepacka). Czułe słówka wkurzą kelnerkę i spróbuje odwrócić uwagę Wójcika, by mieć u niego jakieś szanse. Niestety w 2649 odcinku "Barw szczęścia", emisja poniedziałek 29 sierpnia o godz. 20.10 w TVP2, wszystko pójdzie nie tak, Renata się skompromituje, a zauroczony Żabcią Damian i tak poleci do Żabci.

Barw szczęścia, odcinek 2649 - poniedziałek 29.08.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 2649 odcinku "Barwy szczęścia" Renata nie będzie ukrywała zainteresowania Damianem, który za to poświęci czas Żabci. Kiedy spotkają się w "Feel Good" kobieta od razu zauważy, że Wójcik jest pochłonięty romansowaniem przez smsy, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. To zaboli! Jak podaje portal światseriali.pl Renata spróbuje wybadać, czy ma u Damiana jakieś szanse. 

- Gorąca faza nowej znajomości? - zagai kelnerka, ale mężczyzna wykręci się sprawami służbowymi. - Do wiadomości od klientów raczej byś się tak nie uśmiechał - powie wprost Renata. - Wezmę coś na wynos i będę leciał - odpowie Wójcik, ale sprawy nie potoczą się tak gładko, bo wyjdzie na jaw niezdarność kelnerki. Zorientuje się, że zamówiła kuriera nie pod adres restauracji, a domowy! 

Sprawdź: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Tylko u nas: kto zagra młodą Bronię?

Renata w 2649 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała przyznać się do błędu 

- Źle zaznaczyłam adres dostawy i teraz muszę lecieć na złamanie karku, bo jutro mamy imprezę zamkniętą i ten robot będzie mi potrzebny - wyzna kelnerka, a Damianowi zrobi się głupio, że zostawia ją w potrzebie, więc zaproponuje pomoc i podwiezienie. Pojedzie z Renatą odebrać potrzebny sprzęt, który ta zamówiła nie tam gdzie trzeba. - Uratowałeś jutrzejsze zamówienia - Renata w 2649 odcinku "Barw szczęścia" zrobi z Damiana bohatera. - W końcu mieliśmy okazję trochę pogadać - uzna Wójcik, a kobieta odważy się zaprosić go na randkę. - Gdybyś chciał dzisiaj wpaść do mnie wieczorem na herbatę, to zapraszam - powie otwarcie, ale widać będzie, że Wójcik cały czas jest pochłonięty romansowaniem z Żabcią i nie do końca oddaje zainteresowanie Renacie. Kelnerka będzie musiała się postarać, by jakoś to odwrócić. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze