Barwy szczęścia, odcinek 2646: Patryk załatwi Kajtka za to, że nęka Oliwkę! Ubzdura sobie, że jest jego dziewczyną - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2646: Patryk załatwi Kajtka za to, że nęka Oliwkę! Ubzdura sobie, że jest jego dziewczyną - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2646: Patryk załatwi Kajtka za to, że nęka Oliwkę! Ubzdura sobie, że jest jego dziewczyną - ZDJĘCIA

2022-06-01 12:32

W 2646 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) i Kajtek (Jakub Dmochowski) pobiją się o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska)! Górą w tym starciu będzie Jezierski, który spuści Cieślakowi niezły łomot za to, że ośmiela się nachodzić byłą dziewczynę. Wyśmieje Kajtka za to, że posuwa się do szczeniackich zagrywek, żeby ją odzyskać. A ten w 2646 odcinku "Barw szczęścia" nie pozostanie mu dłużny, wypominając mu to, co zaszło między nim i Agatą (Natalia Zambrzycka). Choć Patryk będzie bronił Oliwki przed Kajtkiem, to jej wcale się to nie spodoba. Nie będzie potrzebowała Jezierskiego w roli ochroniarza. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z 2646 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2646 - środa, 1.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Bójka Patryka z Kajtkiem w 2646 odcinku "Barw szczęścia" o Oliwkę odsłoni prawdziwe zamiary Jezierskiego wobec przyjaciółki. Jeszcze kiedy był z Agatą zanosiło się na to, że czuje coś więcej do Oliwki. Teraz kiedy Kajtek będzie tak desperacko próbował odzyskać miłość dziewczyny, Patryk stanie mu na drodze, bo sam będzie chciał zdobyć jej serce. Poza tym Jezierski wykorzysta okazję, żeby ośmieszyć rywala, który skompromitował się już malując mural dla Oliwki z wyznaniem miłości. W 2646 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zobaczy Kajtka jak zamalowuje swoje dzieło i przystąpi do ataku. - Widzę, że zmądrzałeś Kajtuś! I fach masz nowy w ręku!

- O co ci chodzi? - Cieślak początkowo nie da się sprowokować. Ale Patryk w 2646 odcinku "Barw szczęścia" ewidentnie będzie szukał zwady. - O to co wyrabiasz!- Nie twoja sprawa! - przypomni mu Kajtek. - Moja i cieszę się, że Oliwka nie będzie musiała się więcej za ciebie wstydzić!

- Nie kumasz?! Mówię, że to jest sprawa pomiędzy mną a moją dziewczyną! - Kajtek w 2646 odcinku "Barw szczęścia" nie pozwoli Patrykowi mieszać się do jego życia, ale on nie ustąpi. Za bardzo zależy mu na Oliwce. - A to ty czegoś nie kumasz Kajtuś! Oliwka nie jest już twoją dziewczyną!

- Dzięki za informację! Coś jeszcze?

- W tym Signapurze zachowałeś się jak palant! A teraz zachowałeś się jak palant do kwadratu! Co ty w ogóle chciałeś osiągnąć tym muralem?

- Ty to mówisz jako zatroskany kumpel, tak?

- Tak, bo takich rzeczy się nie robi. Tym bardziej takiej dziewczynie jak Oliwka!

- Nie chrzań, że cię to nie cieszy, bajerancie! Myślisz, że nie wiem co robiłeś jak byłem w Singapurze, jak za nią łaziłeś, jak się do niej przystawiałeś?! - Kajtek w 2646 odcinku "Barw szczęścia" wygarnie Patrykowi co o nim myśli. A kiedy wspomni jeszcze o tym jak potraktował Agatę przed ich rozstaniem, Jezierski nie wytrzyma i wymierzy mu cios prosto w twarz. Bójkę o Oliwkę wygra Patryk, lecz Cieślak wcale się nie podda. 

Nie przegap: Barw szczęścia, odcinek 2647: Kajtek popełni samobójstwo? Nie poradzi sobie ze stratą Oliwki - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2647: Zaborski i Karolina przejmą władzę w hotelu. Omota Bożenę i skorzysta na tragedii z porwaniem Tadzia - ZDJĘCIA

W 2646 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi Oliwkę w pracy, żeby błagać o spacer i spokojną rozmowę. Ona jednak nie będzie chciała go ani słuchać, ani oglądać. - Kajtek, to jest koniec! Zrozum to, to jest koniec! Wyjdź i nie przychodź mi tu więcej! Zaraz potem pojawi się Patryk, u którego Oliwka zauważy ślad na pięści po uderzeniu jej byłego chłopaka. - Pobiłeś się z Kajtkiem?! Nie wierzę! Co za idioci! Co ty sobie myślałeś?

- Wygadał ci się?

- Nie. Widziałam jak wygląda i po prostu łączę fakty!

- Czego on od ciebie jeszcze chce?

- To nie jest teraz istotne Patryk czego on chce. Po prostu chodzi o to, że...

- To jest ważne Oli... On cię nachodzi. Nie daje ci spokoju. Czy ja mam tą sprawę załatwić jeszcze konkretniej?

- Nie! Nie! Poradzę sobie sama. Nie potrzebuję bodyguarda! - Oliwka w 2646 odcinku "Barw szczęścia" popędzi też Patryka, który będzie w niej jeszcze bardziej zakochany.

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Najnowsze