Barw szczęścia, odcinek 2647: Kajtek popełni samobójstwo? Nie poradzi sobie ze stratą Oliwki - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Barw szczęścia, odcinek 2647: Kajtek popełni samobójstwo? Nie poradzi sobie ze stratą Oliwki - ZDJĘCIA

Barw szczęścia, odcinek 2647: Kajtek popełni samobójstwo? Nie poradzi sobie ze stratą Oliwki - ZDJĘCIA

W 2647 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) nie poradzi sobie z rozstaniem z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i zazdrością o jej spotkania z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Cieślak zapadnie w letarg, z którego podniesie go na chwilę matka (Barbara Kurzaj-Jonak), ale nawet ona nie zdoła go powstrzymać przed tym, co ma zamiar zrobić. Czy Kajtek w 2647 odcinku "Barw szczęścia" targnie się na swoje życie czy ruszy na ostatni bój o Oliwkę? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2647 - czwartek, 2.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Odcinek 2647 "Barw szczęścia" zacznie się od sceny, w której Kajtek będzie wpatrywał się tępo w sufit, bez żadnej chęci do życia i spotkań z przyjaciółmi. W takim momencie odnajdzie go Sabina, która będzie przerażona na widok stanu, do jakiego doprowadził się jej syn. Czy Kajtek będzie chciał targnąć się na swoje życie? 

Kajtek w 2647 odcinku "Barw szczęścia" nie tylko nie ucieszy się na widok matki, ale nawet nie będzie chciał jej wpuścić! Ale Sabina wedrze się do jego mieszkania i spróbuje poważnie porozmawiać z synem. Czego się dowie? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2647: Głupie teksty Klemensa przed operacją usunięcia piersi Natalii! Wypali, że nie potrzebuje sztucznego biustu - ZDJĘCIA

- Nie odbierasz telefonu... - zauważy Sabina w 2647 odcinku "Barw szczęścia". 

- Nie chce mi się z nikim gadać - wymamrocze Kajtek w odpowiedzi. 

- A może powinieneś? Wyjść i pogadać z kimś od serca? 

- Ciekawe z kim! Wszyscy moi znajomi wzięli stronę Oliwki! Jednym głupim ruchem spieprzyłem sobie życie! - zacznie krzyczeć Kajtek, wyrzekając, że popełnił już towarzyskie "samobójstwo". 

Sabina nic nie odpowie na ten wybuch Kajtka w 2647 odcinku "Barw szczęścia". To tylko zachęci jej syna do wyrzucania z siebie dalej wściekłości. 

- Taksiarz cholerny! Widziałem jak się do niej przystawia! 

- Kajtek, spokojnie - spróbuje interweniować Sabina. 

- Od początku mu się podobała! Mamo, on zarywa do mojej dziewczyny!

- Ale rozstaliście się, tak? Nie możesz mieć pretensji do Patryka, że próbuje zbliżyć się do Oliwki. Oboje są wolni... - zauważy rozsądnie Sabina. 

I w tym momencie 2647 odcinka "Barw szczęścia" w Kajtku zajdzie jakaś nagła przemiana. - To się jeszcze okaże - rzuci Kajtek i wybiegnie z domu. 

- Kajtek, co ty chcesz zrobić?! - krzyknie tylko za synem zrozpaczona matka. 

Kajtek będzie w tak złym stanie psychicznym w 2647 odcinku "Barw szczęścia", że trudno będzie ocenić, czy ma zamiar zatłuc Patryka, czy zrobić coś sobie. Ujawniamy: Kajtek znów spotka się z Patrykiem, a także z Justinem, który równiez będzie miał zamiar uwieść wolną Oliwkę.

Co Kajtek zrobi po tych spotkaniach nie wiadomo, bo w ostatnim odcinku tego sezonu "Barw szczęścia" już go nie zobaczymy. Pewne jest, że nie poradzi sobie z rozstaniem z Oliwką i to się skończy tragicznie. Jak przekonamy się w nowych odcinkach zaraz po wakacjach 2022. 

Zobacz koniecznie: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany