Barwy szczęścia, odcinek 2646: Kajtek pobity! Patryk stanie po stronie Oliwki i wymierzy sprawiedliwość – ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2646: Kajtek pobity! Patryk stanie po stronie Oliwki i wymierzy sprawiedliwość – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2646: Kajtek pobity! Patryk stanie po stronie Oliwki i wymierzy sprawiedliwość – ZDJĘCIA

2022-05-17 8:28

Kajtek (Jakub Dmochowski) z "Barw szczęścia" wreszcie doigra się za wszystkie krzywdy, które wyrządził Oliwce (Wiktoria Gąsiewska). Patryk (Konrad Skolimowski), który nie jest już z Agatą (Natalia Zambrzycka), osobiście rozmówi się z Kajtkiem. To nie będzie przyjemna wymiana zdań, a wreszcie obu puszczą emocje i poleje się krew! Wściekły Patryk w 2646 odcinku "Barwy szczęścia" nie pozwoli sobie, by Kajtek robił mu wyrzuty z powodu jego przyjaźni ze Zbrowską. Wyrzuci mu wszystkie krzywdy, jakie ten wyrządził Oliwce. Kajtek oberwie za zdradę z Lilly (Mayu Gralińska Sakai).

"Barwy szczęścia" odcinek 2646 - środa, 1.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Atmosfera między Oliwką i Kajtkiem w 2646 odcinku "Barwy szczęścia" nadal nie będzie dobra, a para się nie pogodzi. Dużym oparciem dla Zbrowskiej stanie się Patryk. Teraz sytuacja jest zupełnie inna niż jeszcze jakiś czas temu, kiedy mieli się ku sobie. Wtedy dziewczyna starała się dochować wierności Kajtkowi, który przebywał w Singapurze, a Jezierski próbował nie rozwścieczyć narzeczonej Agaty. Teraz oboje są singlami i mogą robić, co im się tylko podoba. Nie rzucą się sobie w ramiona, a będą kontynuowali zażyłą przyjaźń, co absolutnie nie spodoba się Kajtkowi. 

W 2646 odcinku "Barw szczęścia" Patryk i Kajtek spotkają się osobiście, a były chłopak Oliwki zarzuci Jezierskiemu, że ten spoufala się z jego dziewczyną! Przypomnijmy jednak, że to on zdradził Zbrowską z Azjatką, która potem przyleciała za nim do Polski. Nawet wtedy, pod nosem stęsknionej Oliwki Kajtek się nie powstrzymał i wylądował z Lilly w łóżku! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

Wiadomo już, że w 2646 odcinku "Barwy szczęścia" Kajtek znajdzie sobie winnego swoich wyczynów w Patryku, który wesprze Oliwkę po rozstaniu. Prawda jest taka, że chociaż jego i Zbrowską coś do siebie przyciągało, nigdy nie przekroczyli granicy. Agata często robiła afery z zazdrości o blond piękność, ale tak naprawdę nic między nimi się nie wydarzyło. Ciągłe kłótnie doprowadziły do rozstania Pyrki i Jezierskiego, więc teraz Patryk może spędzać tyle czasu z Oliwką, ile tylko chce, bo to Kajtek ją zdradził, a nie ona jego.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

Patryk tak się wścieknie na Kajtka w 2646 odcinku "Barw szczęścia" i w końcu nie wytrzyma podłych oskarżeń i pretensji. Uderzy rywala, a na nosie chłopaka pojawi się krew. Oliwkę w tym czasie będzie wspierała Madzia (Natalia Sierzputowska), która nie zostawi przyjaciółki w potrzebie. Kajtek w 2646 odcinku "Barw szczęścia" nie wie jeszcze, że się myli i dorwie nie tą osobę. Tak naprawdę to Justin (Jasper Sołtysiewicz) uzna, że chciałby spróbować z Oliwką czegoś więcej. Dziewczyna i Justin mieli kiedyś epizod romansu, ale może teraz wyjdzie z tego coś jeszcze? Tego dowiemy się niebawem. 

Barwy szczęścia. Kajtek nie przyzna się Oliwce do romansu z Lilly! Będzie sypiał z nimi obiema
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze