Barwy szczęścia, odcinek 2638: Kasia wbije nóż w plecy Bożenie! Stańska straciła dziecko i męża, a teraz opuszczą ją przyjaciele? – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2638: Kasia wbije nóż w plecy Bożenie! Stańska straciła dziecko i męża, a teraz opuszczą ją przyjaciele? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2638: Kasia wbije nóż w plecy Bożenie! Stańska straciła dziecko i męża, a teraz opuszczą ją przyjaciele? – ZDJĘCIA

2022-05-20 20:06

W 2638 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) przekroczą wszelkie granice! Górka nazywa się przyjaciółką Bożeny (Marieta Żukowska), a wbije jej nóż w plecy w najważniejszej i najtrudniejszej dla Stańskiej chwili. Straciła Tadzia (Józio Trojanowski), a Bruno (Lesław Żurek) został zamknięty. W 2638 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie mogła liczyć na pomoc Kasi i Łukasza, a wręcz przeciwnie, dołożą jej nowych zmartwień. Nawet Amelia (Stanisława Celińska) uda się do dziennikarza, by wyrzucić mu, jakim naprawdę jest człowiekiem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2638 - piątek, 20.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Sytuacja Bożeny w 2638 odcinku "Barwy szczęścia" będzie wręcz tragiczna! Porwano jej dziecko, a matka ledwo funkcjonuje pod wpływem nerwów i stresu. Mało tego, Bruno dołożył jej zmartwień, bo nie mógł poradzić sobie z bezczynnością, więc chwycił za broń i poszedł do głównego podejrzanego w sprawie porwania syna. Według Stańskich to Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) zabrał im dziecko, więc Bruno chciał wymierzyć sprawiedliwość. Nie strzelił do rywala, ale zagarnęła go policja i wylądował na obserwacji psychaitrycznej.

Kasia i Łukasz powinni być największym wsparciem Bożeny w 2638 odcinku "Barwy szczęścia", ale tak się nie stanie. Przyjaciele zamiast ją wspierać, dołożą jej zmartwień. Wszystko przez pracę Sadowskiego, który nie powstrzyma publikacji artykułu o Stańskim. W magazynie "Szok" ukaże się materiał na temat strzelaniny, a Bruno zostanie uznany za wariata, co dotrze do wielkiej grupy odbiorców.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

Ostatnie co jest potrzebne Bożenie w 2638 odcinku "Barwy szczęścia" to rozgłos, a przez artykuł "Szok" będzie musiała mierzyć się z plotkami i oceną społeczeństwa. Nawet Amelia wścieknie się na Kasią i Łukasza i osobiście uda się do nich powiedzieć, co o nich myśli. - Proszę posłuchać, sprawą porwania Tadzia żyją teraz wszystkie media... - zacznie Sadowski w 2638 odcinku "Barwy szczęścia", ale Amelia mu przerwie. - To nie są media! To są hieny! (...) Ja tutaj widzę tylko żerowanie na cudzym nieszczęściu. Myślałam, że pan się zachowa przyzwoicie - rzuci prosto w twarz seniorka, a Łukaszowi zrzednie mina. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Kancelaria Andrzeja i Wernera skończona! Przez głupi błąd Adama będą musieli się szybko wynieść - ZDJĘCIA

Sadowski zda sobie sprawę, że dobił Bożenę i w 2638 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie mieć potworne wyrzuty sumienia. - Praca w "Szoku" zmieniła mnie, co? (...) Kiedyś jak ktoś by chciał obsmarować mojego przyjaciela to od razu rzuciłbym tę robotę... A dzisiaj... - powie załamany swoim zachowaniem Łukasz. - Dzisiaj masz na utrzymaniu rodzinę - przypomni Kasia. - Acha, czyli dla pieniędzy zrobię wszystko. To chcesz powiedzieć? - zapyta się Sadowski, chociaż będzie wiedział, że nie o to Kasi chodzi.

Górka postanowi odwiedzić Stańską w 2638 odcinku "Barwy szczęścia" i wyjaśnić sprawę. Chociaż będzie już za późno, przeprosi Bożenę za artykuł w "Szoku". O dziwo, Stańska nie będzie miała większych pretensji i zrozumie, że na tym polega praca Łukasza. Kobieta będzie zbyt załamana, by się spierać. 

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Najnowsze