Barwy szczęścia, odcinek 2638: Bożena podpisze pakt z diabłem! Usłyszy przerażające warunki odzyskania Tadzia - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2638: Bożena podpisze pakt z diabłem! Usłyszy przerażające warunki odzyskania Tadzia - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2638: Bożena podpisze pakt z diabłem! Usłyszy przerażające warunki odzyskania Tadzia - ZDJĘCIA

2022-05-14 17:19

W 2638 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) będzie zdesperowana jak nigdy, bo nie dość, że Tadzio (Józio Trojanowski) nadal będzie przetrzymywany w rękach porywaczy, to jeszcze Bruno (Lesław Żurek) zostanie aresztowany i przewieziony na obserwację psychiatryczną! W 2638 odcinku "Barw szczęścia" Stańska spotka się z Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz), który przyjdzie do hotelu podobno w dobrej wierze. Bożena zdecyduje się podpisać pakt z diabłem! Usłyszy szokujące warunki odzyskania Tadzia. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w GALERII ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2638- piątek, 20.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2638 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zostanie całkiem sama. Poszukiwania Tadzia trwają, ale nikt nie namierzył jeszcze prawdziwego sprawcy. Bruno będzie przekonany, że to Rafał Zaborski knuje za jego plecami i to właśnie od porwał mu syna. Zaatakuje wroga i rzuci się na niego z bronią! Na miejsce przyjedzie policja i aresztuje Stańskiego. Bruno zostanie skierowany na obserwację psychiatryczną, a Bożena całkiem się załamie. Ku jej zaskoczeniu, Zaborski osobiście pojawi się w hotelu.

- Cześć Bożena, musimy poważnie pogadać - oznajmi Rafał w 2638 odcinku "Barw szczęścia". - Nie, wynoś się! - rzuci od razu Stańska. - Poczekaj, daj mi dwie minuty - poprosi mężczyzna. - Nie mam o czym z tobą rozmawiać - odpyskuje Bożena. - Karolina chciała wam pomóc, wywaliłaś ją. Bruno chciał mnie napaść, bo oboje ubzduraliście sobie, że porwałem waszego syna - zacznie tłumaczyć Zaborski. - Bo porwałeś, miałeś motyw! - oskarży go Bożena. - Wy macie jakąś obsesję na moim punkcie. Kiedy tylko dzieje się coś złego, od razu winny jest Rafał Zaborski. Pada deszcz? Rafał Zaborski... (...) Nigdy w życiu nie zrobiłbym krzywdy waszemu synowi. Nigdy. Po prostu pozwól sobie pomóc - wyzna Rafał.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

Bożena będzie skołowana słowami w 2638 odcinku "Barw szczęścia", ale nie dostanie czasu do zastanowienia się, bo w trakcie rozmowy z Rafałem dostanie telefon od porywaczy. Stańskiej aż zrzednie mina, bo bandyci zażądają ogromnej sumy pieniędzy za oddanie Tadzia. - Chcą dwa miliony złotych za Tadzia - oznajmi Bożena Zaborskiemu. 

W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" Stańska poprosi o pomoc Rafała, mimo że ma go za wroga. - Pomóż mi zdobyć pieniądze... Inaczej ci dranie zrobią krzywdę mojemu dziecku!(…) Oddam wszystko! Choćbym miała pracować na to do końca życia! Oddam co do grosza... Muszę uratować Tadzia! Rafał, wybaczę ci wszystko, tylko mi pomóż! - powie Bożena, a potem przekaże Amelii (Stanisława Celińska), że jest gotowa podpisać pakt z diabłem. - Nie mam wyjścia! Ja nie jestem w stanie tak szybko zgromadzić pieniędzy… Muszę mu zaufać. Podpiszę pakt z diabłem, byle odzyskać Tadzia! - oznajmi. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę

Barwy szczęścia. Kajtek nie przyzna się Oliwce do romansu z Lilly! Będzie sypiał z nimi obiema
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze