Barwy szczęścia, odcinek 2637: Stański aresztowany za pobicie Zaborskiego! Bruno trafi do psychiatryka i tak Rafał ostatecznie go pokona - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2637: Stański aresztowany za pobicie Zaborskiego! Bruno trafi do psychiatryka i tak Rafał ostatecznie go pokona - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2637: Stański aresztowany za pobicie Zaborskiego! Bruno trafi do psychiatryka i tak Rafał ostatecznie go pokona - ZDJĘCIA

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) zaatakuje Rafała (Wojciech Solarz) i tak go pobije, że konieczna będzie interwencja policji. Stański zostanie aresztowany i w konsekwencji tych wydarzeń skierowany na badanie do psychiatryka! Bruno pobije Zaborskiego, bo będzie przekonany, że to on stoi za porwaniem małego Tadzia (Józio Trojanowski). I prawdopodobnie to Stański będzie miał rację - pisaliśmy o podejrzeniach wobec Rafała jako pierwsi. Ale to Zaborski w 2637 odcinku "Barw szczęścia" będzie patrzył z dumą, jak jego odwieczny rywal trafia za kratki. Czy tak to sobie właśnie zaplanował?

"Barwy szczęścia" odcinek 2637- czwartek, 19.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2635 odcinku "Barw szczęścia" podejrzany po porwanie małego Tadzia Zaborski zostanie wypuszczony na wolność. Policja uzna, że nie ma żadnych dowodów winy podejrzanego, pomimo zeznań biologicznej matki dziecka, która potwierdzi, że porwała dziecko na zlecenie Zaborskiego. I tego dla Bruna będzie już za dużo - w 2637 odcinku skatuje drania, ale zapłaci za to straszną cenę. 

Rafał jest wrogiem Bruna w "Barwach szczęścia" od wielu lat. Co jakiś czas pojawiał się w życiu Stańskich i rujnował im życie kolejnymi pomysłami na przekręty. Jednak Bruno zawsze wracał na drogę prawa, a Zaborski mierzył się z wymiarem sprawiedliwości. I jak widać, nie poprzestanie na oszustwach - Zaborski będzie zdolny porwać i ukryć syna Stańskich, aby dopiąć swego!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia pierwsza dowie się o dziecku Franki. Przeczyta testament żony Pawła spisany na wypadek śmierci?

Po bójce, którą Stański wywoła w 2635 odcinku "Barw szczęści", trafi za kraty. I w 2637 odcinku serialu nie tylko nie wyjdzie z powodu braku dowodów, jak Zaborski, tylko zostanie skierowany na obserwację psychiatryczną!

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" na komisariacie pojawi się Bożena (Marieta Żukowska), która będzie chciała porozmawiać ze swoim mężem. Policja jednak nie wyrazi na to zgody. Czy tak właśnie będzie wyglądało ostateczne zwycięstwo Zaborskiego nad Stańskimi? Dowiemy się śledząc wątek od 17 maja w TVP2!

Nie przegap: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Basia po śmierci Zenka wyjedzie z Adamem i Jasiem z Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze