Barwy szczęścia, odcinek 2618: Opiekunka Julci wyzna Józkowi miłość! Jedna noc z Sałatką zmieni wszystko

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2618: Opiekunka Julci wyzna Józkowi miłość! Jedna noc z Sałatką zmieni wszystko

Barwy szczęścia, odcinek 2618: Opiekunka Julci wyzna Józkowi miłość! Jedna noc z Sałatką zmieni wszystko

2022-04-08 14:11

W 2618 odcinku „Barw szczęścia” Zosia (Kinga Bobkowska) wyzna Józkowi (Patryk Pniewski), że się w nim zakochała! Jedna noc spędzona z Sałatką tuż po jego rozstaniu i wyprowadzce Gabrysi (Marta Juras) zmienił wszystko i pozwoliła opiekunce Julci (Julia Staniszewska) zrozumieć, że Józek jest miłością jego życia. W 2618 odcinku „Barw szczęścia” szczere wyznanie Zosi wprawi piłkarza w zakłopotanie, gdyż nie będzie on jeszcze gotowy na nowy związek, dlatego opiekuna Julci ucieknie! Następnego dnia zacznie się z tego wykręcać, ale Józek jej nie uwierzy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2618 - środa, 20.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2618 odcinku „Barw szczęścia” Zosia mimo kłótni z Urszulą (Bożena Stachura), która przyłapie ją z samego rana w mieszkaniu Sałatki i weźmie ją za kochankę byłego zięcia, wróci do pracy i dalej będzie zajmować się Julcią. Zrobi to oczywiście ze względu na Józka, który nie będzie jej obojętny, szczególnie teraz, gdy uzyskała pewność, że jego związek z Gabrysią to już przeszłość! Sałatka wpadł w oko opiekunce Julci już na samym początku i dlatego tak bardzo starała mu się przypodobać swoim zamiłowaniem do piłki nożnej. To odróżniało ją od Gabrysi, która w ogóle nie przejawiała zainteresowania sportem. Tuż po rozstaniu z Niedzielską to ona pocieszała Sałatkę, a nawet zaproponowała mu wspólną noc. Józek zgodził się na jej propozycję, która jak się okaże w 2618 odcinku „Barw szczęścia” zmieni między nimi wszystko!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2620: Ostateczna diagnoza chorej Małgorzaty! Życie Zwoleńskiej i Marczaka już nie będzie takie samo

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ relacje Zosi i Józka w "Barwach szczęścia" >>>

W 2618 odcinku „Barw szczęścia” Zosia kolejny raz postanowi wkupić się w łaski Józka. Jak podaje swiatseriali.interia.pl tym razem opiekunka Julci przygotuje piłkarzowi pyszne kanapki, które od razu wzbudzą u Sałatki wspomnienia. Zosia wykorzysta ten moment i spojrzy Józkowi prosto w oczy, po czym wyzna mu miłość! Jednak widząc ogromne zaskoczenie Sałatki natychmiast ucieknie i zostawi go bez słowa wyjaśnienia!

- Żona tak o mnie nie dbała – zaśmieje się Józek na widok kanapek.

- Zakochałam się w tobie – wypali Zosia, po czym zniknie!

Następnego dnia jeszcze w 2618 odcinku „Barw szczęścia” Zosia wróci do Józka, który ku jej ogromnemu zdziwieniu przywita ją z promiennym uśmiechem. Opiekunka Julci wyzna, że przyszła, aby wyjaśnić mu swoje zachowanie i przeprosić go za swoje wyznanie, które nie było prawdą tylko chwilą słabości!

- Nie musisz – zacznie Józek.

- Muszę, bo nagadałam ci wczoraj strasznych głupot. Miałam chyba gorszy dzień – stwierdzi Zosia, po czym przyzna, że nie była sobą, gdy wyznawała mu miłość, bo tak naprawdę sama nie wie, co czuje i jest jej głupio, że tak mu się narzuciła.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Powrót Kajtka! Przeprosi Oliwkę, że zabawiał się w Singapurze z Lilly? – ZDJĘCIA

Skrępowana Zosia w 2618 odcinku „Barw szczęścia” poprosi Józka, żeby zapomnieli o tej rozmowie, jednak będzie jej tak niezręcznie, iż uzna, że już dłużej nie powinna opiekować się Julcią. Oczywiście Józek nie pozwoli jej odejść, gdyż sam nie poradzi sobie z Julcią, a poza tym, przypomni jej, że przecież nic się nie stało.

- Możemy się umówić, że nie było tej rozmowy? - zapyta z nadzieją w głosie.

- Julka cię nie wypuści! Po drugie, jesteś mi potrzebna, bo zaraz spotykam się z Darkiem i nie mogę zostawić Julci samej, a po trzecie - mieliśmy się umówić, że nie było tej rozmowy, no i się umówiliśmy, o co kaman? Wszystko wyjaśnione i jest ok – wyjaśni jej Józek.

Jednak jeszcze w 2618 odcinku „Barw szczęścia” ten temat nie da Zosi spokoju i kolejny raz spróbuje wytłumaczyć się Józkowi, że jej wyznanie było na wylot, gdyż tak naprawdę wcale się w nim nie zakochała. Sałatka nie uwierzy jej wyjaśnienia i postanowi wziąć sprawy w swoje ręce, aby dziewczyna przestałą być taka spięta. Piłkarz wyzna jej, że jest naprawdę wyjątkowa, ale on jeszcze nie jest gotowy na nowy związek!

- Jesteś świetną dziewczyną. Mądrą, ciepłą, piękną i troskliwą, ale ja w tej chwili jestem wrakiem człowieka. Ostatnie tygodnie to był dla mnie koszmar – stwierdzi Sałatka, po czym poradzi jej, aby znalazła sobie kogoś innego lub dała mu więcej czasu.

- To nie jestem ja... A na pewno jeszcze nie teraz, nie w tym momencie – doda na zakończenie.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2621: Basia po pogrzebie Zenka zostanie zupełnie sama! Adam odbierze jej wnuka Jasia

Barwy szczęścia. Urszula potępi romans Józka z nianią Julci! Padną mocne oskarżenia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze