Barwy szczęścia, odcinek 2607: Zazdrosna Emilka nie pozwoli Malwinie być z Hermanem! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2607: Zazdrosna Emilka nie pozwoli Malwinie być z Hermanem! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2607: Zazdrosna Emilka nie pozwoli Malwinie być z Hermanem! - ZDJĘCIA

2022-03-29 14:20

W 2607 odcinku "Barw szczęścia" Emilka (Jessica Frankiewicz) stanie na drodze miłości Malwiny (Joanna Gleń) i Hermana (Maciej Raniszewski). Niewidomy masażysta zaprosi wreszcie Malwinę na oficjalną, pierwszą randkę, bo będzie już gotowy rozpocząć nowy związek. Uczucie, którym obdarzył samotną matkę Emilki w 2607 odcinku "Barw szczęścia" zostanie jednak wystawione na ciężką próbę. Bo rozpieszczona i rozwydrzona dziewczynka za nic w świecie nie będzie chciała dopuścić, by Malwina była z Hermanem. Poczuje zazdrość o matkę, o to, że w jej życiu pojawił się ktoś inny i przez niego straci mamę. Dlatego uknuje intrygę przeciwko Hermanowi. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA!

"Barwy szczęścia" odcinek 2607 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Emilka w 2607 odcinku "Barw szczęścia" sprzeciwi się związkowi Malwiny i Hermana! Córka Brodzińskiej i jej byłego męża Przemka (Dobromir Dymecki) sporo przeszła kiedy mieszkała z ojcem i jego kochanką Wiolettą (Joanna Król) w Zakrzewiu. Serce Emilki rozpadło się na kawałki kiedy ojciec się jej pozbył, bo zwyczajnie nie miał dla niej czasu, a wcześniej wpędził spragnioną miłości i uwagi dziewczynkę w uzależnienie od telefonu i słodyczy. To przez zaniedbanie Przemka Emilka zaczęła kłamać, buntować się przeciwko rodzicom i nawet posunęła się do kradzieży. Córka Malwiny także jej w 2607 odcinku "Barw szczęścia" zacznie przysparzać nowych problemów. A wszystkiemu winny Herman!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Zenek Grzelak umrze w drodze do domu. Aldona pierwsza dowie się o śmierci Zenka - ZDJĘCIA

Pierwsza randa Malwiny i Hermana w 2607 odcinku "Barw szczęścia" wzbudzi w Emilce zazdrość o matkę! Niewidomy masażysta postara się, żeby zrobić na swojej wybrance i jej córce dobre wrażenie. Przed randką wręczy nawet Emilce drobny prezent, ale dziewczynka nie da się tak łatwo przekupić. Nie ośmieli się jednak protestować, żeby nie dopuścić do wyjścia matki z Hermanem. Tego wieczoru w 2607 odcinku "Barw szczęścia" Herman oczaruje Malwinę jeszcze bardziej, kiedy zabierze ją na kolację do restauracji, gdzie goście siedzą przy stolikach i jedzą zamówione dania w całkowitych ciemnościach. Będzie chciał jej pokazać jak naprawdę czuje się niewidomy człowiek.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

Romantyczny wieczór Malwiny i Hermana w 2607 odcinku "Barw szczęścia" będzie przebiegał bez zakłóceń. Z kolei Emilka w domu dziadków, Jerzego (Bronisław Wrocławski) i Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) urządzi niezłą scenę. Naburmuszona i wściekła wyżali się, że mama odsunie ją teraz od siebie, tak jak wcześniej tata. - On się mamie podoba. Zakochała się w nim! Ja to wiem Teraz będzie chciała się z nim ciągle spotykać.Będą razem wychodzić i w ogóle!

Złość Emilki w 2607 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje załagodzić Jerzy, ale nie uda mu się udobruchać wnuczki. Nawet kiedy wyjaśni, że Malwina zasługuje na szczęście, własne życie i miłość mężczyzny, z którym stworzą dla Emilki nową rodzinę. - Była szczęśliwa ze mną! Nie potrzebujemy żadnego Hermana! - krzyknie dziewczynka. Zaraz potem w 2607 odcinku "Barw szczęścia" Emilka obmyśli plan jak sprawdzić Hermana i się go pozbyć z życia matki.

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Najnowsze