Barwy szczęścia, odcinek 2522: Emilka porzucona przez ojca! Najpierw zabrał córkę Malwinie, a teraz nie będzie jej chciał - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2522: Emilka porzucona przez ojca! Najpierw zabrał córkę Malwinie, a teraz nie będzie jej chciał - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2522: Emilka porzucona przez ojca! Najpierw zabrał córkę Malwinie, a teraz nie będzie jej chciał - ZDJĘCIA

2021-11-26 22:24

W 2522 odcinku "Barw szczęścia" córka Malwiny (Joanna Gleń) i jej byłego męża Przemka (Dobromir Dymecki) boleśnie przekona się do czego jest zdolny jej ojciec ze swoją kochanką! Po tym jak zbuntowana Emilka okradnie Wiolettę (Joanna Król) wyjdzie na jaw, że w domu Przemka w Zakrzewiu dzieje się coś złego. Zaniepokojona Malwina w 2522 odcinku "Barw szczęścia" zapyta wprost Emilkę czy ojciec ją skrzywdzi. Dziewczynka zaprzeczy, ale przyzna, że nie chce wracać do Przemka. Bo ojciec zwyczajnie pozbędzie się Emilki. Nie tak dawno odebrał Malwinie prawa rodzicielskie, a teraz zażąda, żeby zajęła się dzieckiem! Serce Emilki rozpadnie się na kawałki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2522 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Córka Malwiny z "Barw szczęścia" bardzo się zmieniła pod wpływem Przemka i Wioletty! Nie dość, że ojciec z kochanką zaniedbali dziewczynkę, wpędzili w uzależnienie od telefonu i słodyczy to w 2522 odcinku "Barw szczęścia" porzucą ją jak rzecz, która będzie im zbędna! A zacznie się od tego, że Emilka w rozpaczy, wołając o pomoc i uwagę rodziców, okradnie Wiolettę z pięciu tysięcy złotych. Wyciągnie kochance Przemka pieniądze z torebki, żeby mieć na nowy telefon. Wioletta oskarży dziewczynkę o kradzież i zapowie, że nie chce widzieć jej w domu w Zakrzewiu - Ty mała kłamczucho... Ty złodziejko! Ona jest ciągle naburmuszona i nieznośna! Nie chcę, żeby z nami dłużej mieszkała! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

W końcu załamana Emilka w 2522 odcinku "Barw szczęścia" wyzna Malwinie, jak bardzo cierpi w domu ojca i Wioletty. - Nie chcę wracać do Zakrzewia...

- Wiem kochanie, wiem. Słyszałam, co powiedziała Wioletta. To jest niewiarygodne, jak można komuś powiedzieć, że się go nie chce w domu!

- Tata też mnie nie chce... On już mnie nie kocha... - powie ze łzami w oczach Emilka.  - Dlaczego tak mówisz? Czy coś ci zrobił? - Malwina będzie pewna, że dzieje się coś złego z jej córką. - Taty ciągle nie ma w domu, pracuje. A jak już jest to krzyczy... I Wioletta też... - doda Emilka.

Słowa dziewczynki 2 2522 odcinku "Barw szczęścia" zapalą czerwoną lampkę w głowie Malwiny, ale nie da po sobie poznać jak bardzo boi się o córkę, żeby uspokoić Emilkę. - Myślę, że tata ma jakieś problemy w pracy i po prostu wszystko go złości!

- On się złości na mnie!

- Tata cię kocha, tylko teraz nie potrafi tego okazać! - Malwina w 2522 odcinku "Barw szczęścia" stanie w obronie byłego męża, żeby Emilka nie znienawidziła ojca.

Sprawdź też: Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

Sytuację w 2522 odcinku "Barw szczęścia" pogorszy Przemek, który oznajmi za to byłej żonie przez telefon, że bardzo chętnie odda jej córkę. Po to, by skupić się na nowym biznesie i nowej miłości. "Kochający" ojciec Emilki spakuje od razu rzeczy małej do walizek i podrzuci do Warszawy. Jak rzecz, która już mu się znudziła. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) z Malwiną będą w szoku. - Oni po prostu chcą się pozbyć dziecka! To jakiś absurd! Najpierw Przemek odbiera ci prawa rodzicielskie, a teraz chce, żebyś to ty zajęła się dzieckiem?! - oceni wzbudzona macocha Malwiny.

- Wtedy byłam w kiepskiej formie. Teraz stanęłam na nogi... - wyjaśni Malwina, która chorowała psychicznie, cierpiała na psychozę maniakalno-depresyjną, ale brała leki i dzięki temu doszła do siebie. - Co nie znaczy, że Przemek ma prawo od razu zrzucać na ciebie całą odpowiedzialność!- Ale ja ją bardzo chętnie przejmę! - doda Malwina, która ucieszy się, że odzyska córkę.

Tyle tylko, że w 2522 odcinku "Barw szczęścia" odrzucona przez ojca Emilka wciąż będzie przekonana, że Przemek już jej nie kocha i nie chce. Nie pomogą żadne słowa pocieszenia Malwiny. Dziewczynka wcale się nie ucieszy, że zostanie z mamą i dziadkami w Warszawie. Bezduszne zachowanie Przemka wpłynie na Emilkę do tego stopnia, że zacznie przysparzać jeszcze więcej problemów, a jej uzależnienie od telefonu stanie się jeszcze bardziej niebezpieczne.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Najnowsze