Barwy szczęścia, odcinek 2264: Córka Malwiny ofiarą kochanki Przemka! Co ona zrobiła z Emilką?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2264: Córka Malwiny ofiarą kochanki Przemka! Co ona zrobiła z Emilką?

Barwy szczęścia, odcinek 2264: Córka Malwiny ofiarą kochanki Przemka! Co ona zrobiła z Emilką?

2020-05-22 19:56

W 2264 odcinku okaże się, że Emilka (Jessica Frankiewicz) z serialu "Barwy szczęścia" zmieniła się nie do poznania! Malwina (Joanna Gleń) z przerażeniem odkryje, że nowa kochanka Przemka (Dobromir Dymecki) Wioletta (Joanna Król) rozpuściła jej córkę. Uzależnienie od telefonu i słodyczy to dopiero początek. Para zaniedba zdrowie dziecka. Malwina w 2264 odcinku "Barw szczęścia" będzie przerażona stanem córki! Sprawdź, co stanie się z Emilką.

"Barwy szczęścia" odcinek 2264 - piątek, 22.05.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2264 odcinku "Barw szczęścia" Emilka zostanie pod opieką Malwiny i Marczaków. Matka i babcia będą skakać wokół ukochanej dziewczynki, oferując jej coraz to nowsze atrakcje, które powinno uwielbiać każde dziecko.

- Emilka, tu jest taki super plac zabaw, idziemy? - spyta Emilkę, ale mała spojrzy się na nią spod byka. - Jak chcesz zostać to dobrze. Pogramy sobie w chińczyka, co? To jest super gra!
Po chwili do domu wejdzie Jerzy (Bronisław Wrocławski). Dziadek w "Barwach szczęścia" weźmie wolne na żądanie, żeby tylko pobyć z wnuczką.
- To co robimy? -
spyta.
- Chcę pograć na telefonie - wypali Emilka.
- Umawiałyśmy się Emilko, że jak jesteś ze mną, to telefon odpoczywa...
- Ale tata pozwala mi grać i ciocia też, z nimi się nigdy nie nudzę!

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) spróbuje rozładować sytuację i podaruje dziewczynce własnoręcznie zrobioną czapkę. Emilka w 2264 odcinku nie przyjmie "drapiącego" podarunku. Gdy przyjdzie pora przekąski, okaże się, że jest jeszcze gorzej! Rodzina spróbuje nakarmić Emilkę owocami.

- Nie chcę. Chciałam coś słodkiego
- To jabłuszko jest słodkie, weź.
- Nie! Naleśniki z masłem orzechowym!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2264: Sabina w szale zdemoluje mieszkanie. Pobity Kajtek uwięzi matkę w domu

- Malwina, to nie może tak być. Ona tylko chce jeść słodycze - Małgorzata w "Barwach szczęścia" będzie przerażona zachowaniem wnuczki Jerzego. Uzna, że były mąż Malwiny i jego nowa kochanka krzywdzą dziewczynkę!
- Wiem, przecież walczę z tym jak mogę, ale Przemek jej na wszystko pozwala.
- Doprowadza do otyłości...

W "Barwach szczęścia" w końcu Jerzy zdoła namówić dziecko do spróbowania marchewki. Skończy się to pilną wizytą w gabinecie Anety (Zofia Zborowska), ponieważ Malwina odkryje w zębie Emilki ogromną dziurę - oczywiście spowodowaną karmieniem słodyczami. Po wizycie w 2264 odcinku Emilka będzie siedziała jak na szpilkach aż do przyjazdu Wioletty.

- Kiedy będzie ciocia?
- Aż tak ci ze mną źle, Emilko?
- Nie, ale z nią jest fajniej. Mogę robić co chcę i ona nie krzyczy na tatę!

Gdy kochanka Przemka wpadnie od kliniki, natychmiast rozpęta awanturę o to, że Malwina "miała czelność" zabrać własne dziecko do lekarza. Przy okazji podaruje Emilce prezent - nowiutką grę komputerową. W serialu "Barwy szczęścia" Jabłońska zaprotestuje.
- Za co ten prezent? Bez okazji? (...)
- A co, masz z tym jakiś problem?
- Tak, mam! Ona powinna biegać, ruszać się, a nie siedzieć przed komputerem!
- Co ty nie powiesz? Może powinna dostać trochę wolności, bo od ciebie jej nie dostała!

Na koniec Malwina będzie musiała przypomnieć Emilce, że powinna się pożegnać z mamą. To pewne, że Przemek i jego nowa kochanka robią wszystko, żeby przekabacić dziecko na ich stronę - i wyjdzie im to znakomicie! Czy Jabłońska w serialu "Barwy szczęścia" zdoła jeszcze odzyskać Emilkę? 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2264: Stefan przekaże Kasi złe wieści! Dowie się o ciąży, a ojciec nic jej nie zostawi po śmierci

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze