Barwy szczęścia, odcinek 2264: Stefan przekaże Kasi złe wieści! Dowie się o ciąży, a ojciec nic jej nie zostawi po śmierci

2020-05-22 8:57 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2264: Stefan przekaże Kasi złe wieści! Dowie się o ciąży, a ojciec nic jej nie zostawi po śmierci
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2264: Stefan przekaże Kasi złe wieści! Dowie się o ciąży, a ojciec nic jej nie zostawi po śmierci

W 2264 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) podczas rozmowy ze Stefanem (Krzysztof Kiersznowski), że zostanie z niczym po jego śmierci! Oprócz tego Sadowska dowie się o drugiej ciąży przyrodniej siostry Cariny (Divine Kitenge-Martyńska). Czy to przez siostrę Kasia z 2264 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy od ojca, że nie dostanie nic w spadku? Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2264 - piątek, 22.05.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2264 odcinku "Barw szczęścia" do Sadowskich przyjedzie Regina (Ewa Serwa). Okaże się, że wraz z Ludwikiem (Marek Lewadowski) postanowili przepisać swoją willę na Ksawerego (Bartosz Gruchot). 

- Naprawdę niepotrzebnie macie skrupuły. Do grobu tego domu nie weźmiemy, a Ksawery będzie miał jakieś zabezpieczenie. Zresztą, zrobicie z tą nieruchomością to, co będziecie uznawali za stosowne! - matka Łukasza (Michał Rolnicki) nie przyjmie odmowy.

Później Kasię odwiedzi Stefan. W 2264 odcinku temat zejdzie na spotkanie z Reginą.
- No cóż Kasiuniu, na każdego przyjdzie kolej. Na mnie kiedyś też. Spokojnie, ja się na tamten świat nie wybieram. Niedawno robiłem badania i wszystkie są w normie. Co oczywiście nie zmienia faktu, że doskonale rozumiem Renię. Też bym nie chciał zostawić po sobie bałaganu.
- Widzisz, ale testamentu jeszcze po sobie nie napisałeś.
- A nie i bardzo dobrze, bo musiałbym wszystko zmienić. Znowu będę dziadkiem. Carina powiedziała, że jest w ciąży! - oznajmi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2263: Rozpacz Klary po operacji Huberta. Lekarze nie powiedzą jej wszystkiego?

W serialu "Barwy szczęścia" Stefan spróbuje wyliczyć, ile pieniędzy z mieszkania byłby w stanie zapisać swoim córkom i wnukom. W 2264 odcinku okaże się, że Kasia dostałaby tyle, co nic! Na szczęście jej nie zależy na forsie, więc zapewni ojca, że niczym nie musi się martwić.

- Patrz, bo jeśli przyjąć, że na dolnym rynku jeden metr kwadratowy to jest... To w sumie niewiele daje.
- To kompletnie nie ma znaczenia, ile jest warte twoje mieszkanie. My sobie świetnie radzimy i poradzimy sobie.
- Ja też chciałbym wam coś zostawić, tylko co? Właściwie co ja mogę? Tylko to mieszkanie. Bartek, wy, Carina i jej dzieci... Dlatego bardzo dobrze, że Ksawcio będzie miał zabezpieczenie od Ludwika i od Reni i mają taki wielki majątek.
- Tato, dla mnie nie ma kompletnie znaczenia, co nam zostawisz po śmierci. Ważne jest to, że jesteś z nami teraz!

Czy w takim razie to Carina otrzyma mieszkanie po Stefanie? Była dziewczynka Franka (Mateusz Banasiuk) zdaje się przepuszczać pieniądze w tempie błyskawicy! To może nie być rozsądny pomysł.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2263: Iwona straci brata! Hubert nie wybaczy jej romansu z ojczymem

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.