Barwy szczęścia, odcinek 2588: Renata wyda Romanowskiego policji! Pójdzie siedzieć za narkotyki – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2588: Renata wyda Romanowskiego policji! Pójdzie siedzieć za narkotyki – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2588: Renata wyda Romanowskiego policji! Pójdzie siedzieć za narkotyki – ZDJĘCIA

2022-03-09 8:56

W 2588 odcinku „Barw szczęścia” do mieszkania Renaty (Ania Mrozowska) wtargnie policja, która zatrzyma ją i Andrzeja (Maciej Jachowski) za handel narkotykami! Wspólniczka Dominiki (Karolina Chapko) sama skontaktuje się z funkcjonariuszami i wyłoży im Romanowskiego na tacy! W 2588 odcinku „Barw szczęścia” Romanowski będzie próbował się wszystkiego wyprzeć i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że nie dość, że Renata na niego doniosła, to jeszcze ma na jego nielegalną działalność takie dowody, że już się z tego nie pozbiera! Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z ich zatrzymania w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2588 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2588 odcinku „Barw szczęścia” Romanowski znów pokaże, że jest zwykłym oszustem, a przez swoje lewe interesy skrzywdzi kolejną kobietę! Przypomnijmy, że w przeszłości za swój romans w pracy zniszczył karierę Agatę (Natalia Zambrzycka) i doprowadził do jej zwolnienia, z kolei teraz jego ofiarą padnie Renata! Kelnerka dopiero teraz zrozumie, że Andrzej ją okłamał i stracił pieniądze przez swoją nielegalną działalność, a teraz odbił się na handlu narkotykami, czemu służyła ich podróż do Meksyku! W 2588 odcinku „Barw szczęścia” wyjdzie na jaw, że Renata wiedziała już o wszystkim wcześniej, gdyż skontaktował się z nią jeden z funkcjonariuszy i zaproponował jej współpracę! Wspólniczka Dominiki zgodziła się na układ z policją, a po powrocie z Meksyku wyłoży im Romanowskiego na tacy!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ zatrzymanie Renaty i Romanowskiego w 2588 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2588 odcinku „Barw szczęścia” policjanci wtargną do mieszkania Renaty, aby zatrzymać ją i Andrzeja za handel narkotykami. Oczywiście wszystko będzie zorganizowane tak, aby Romanowski nie zorientował się, że to Renata na niego doniosła, dlatego funkcjonariusze skują również i ją i doprowadzą na komisariat w celu złożenia wyjaśnień, gdzie będzie już czekał na nią śledczy Marcin Kodur (Oskar Stoczyński).

- Te kajdanki naprawdę były konieczne? – oburzy się Renata.

- Takie mamy procedury – powie jej śledczy Kodur.

- Ale chyba wobec podejrzanych, a ja z wami współpracuje – wtrąci.  

- Chciałaby pani, aby Romanowski się tego domyślił? – zapyta.

- Jasne, że nie. Przepraszam po prostu komisariat i kajdanki to nie są moje ulubione klimaty – wytłumaczy Renata.

- No widzi pani, ja też bym się wolał bawić w luksusie na jakieś egzotycznej wyspie, a muszę rozwiązać sprawę międzynarodowego kartelu narkotyków, w której pani partner jest grubą rybą – powie ironicznie.

Wtedy w 2588 odcinku „Barw szczęścia” Renata złoży zeznania, obciążające Andrzeja, a przy okazji wybielające siebie! Kelnerka wyzna, że nie miała pojęcia, iż Romanowski jest groźnym przestępcą, ponieważ nic na to nie wskazywało. Do czasu jednego telefonu, który zmienił wszystko…

- No to jak to było od początku jeszcze przed Meksykiem – zwróci się do Renaty.

- Andrzej dostał odszkodowanie z poprzedniej firmy. Harował po 16 godzin na dobę. Miał jakieś spotkania, wyjazdy. No nic nie wskazywało na działalność przestępczą aż zjawiliście się wy – wyjaśni.

- Dziękujemy, że chce pani z nami współpracować – uśmiechnie się Kondur.

- Nie mam wyjścia. Nie chciałam być wzięła za wspólniczkę – oburzy się.

- No czasem bywa pani wspólniczką – wytknie jej przeszłość.

- Bywałam. Zrobiłam w życiu kilka głupot, ale odsiedziałam swoje i żyje uczciwie – wtóruje mu.

- Ale znowu pani weszła w bagno i to na światową skalę – zauważy śledczy.

- Wystawiłam wam Andrzeja na tacy. Nie macie mi nic do zarzucenia – wkurzy się kelnerka.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Natalia załatwi Klemensa i Urszulę w sądzie! Prawniczka przechytrzy nawet Józka – ZDJĘCIA

Wtedy w 2588 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że Romanowski faktycznie jest przestępcą, który pojechał do Meksyku, aby ciągnąć swoje brudne interesy, na co Renata będzie miała niezbite dowody! Kelnerka dostarczy śledczemu zdjęcia, które pogrążą Andrzeja i sprawią, że już się z tego nie wywinie!

- Muszę mieć pewność, że nie działa pani na dwa fronty – wtrąci Kondur.

- Nie działam – powie stanowczo Renata.

- To gdzie są te zdjęcia, które miała pani zrobić? – zapyta zaciekawiony.

- W moim telefonie? – zadrwi z niego.

- Sporo pani ryzykowała, robiąc te zdjęcia – stwierdzi, przeglądając fotografie.

- Miło, że pan to docenia. Chociaż i tak najtrudniej było udawać idiotkę, która nie ma o niczym pojęcia – wyjaśni Renata.

Wówczas w 2588 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że Renata dobrze wywiązała się ze swojej roli, gdyż Romanowskiemu nawet przez myśl nie przeszło, że to ona go wkopała! Niczego nieświadomy Andrzej będzie bronił swojej ukochanej, która wpakuje go na widzenia na długie lata!

- Udało się pani. Romanowski niczego się nie domyśla. Broni panią, twierdząc, że o niczym pani nie miała pojęcia – uśmiechnie się śledczy.

- Bo nie miałam – powtórzy Renata.

- Mam taką nadzieję, ale musimy to uwodnić dla pani bezpieczeństwa – oznajmi.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Bożena odizoluje Tadzia od matki Bruna! Nie pozwoli jej zbliżyć się do wnuka

Barwy szczęścia, odc. 2588: przekręty Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2588: przekręty Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia, odc. 2588: przekręty Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2588: przekręty Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze