Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

Barwy szczęścia, odcinek 2595: Alicja Umińska zajmie miejsce Łukasza! Tak Wangel odpłaci się mu za narażenie życia

2022-03-04 13:52

W 2595 odcinku „Barw szczęścia” materiał Łukasza (Michał Rolnicki) o piekle norek na fermie Doleckiego (Dariusz Niebudek) będzie cieszył się ogromną popularnością, choć o mały włos Sadowski nie przepłaci za niego życiem! Internet aż będzie huczał, a z gratulacjami dla Łukasza osobiście pokusi się nawet Wangel (Marek Kałużyński). W 2595 odcinku „Barw szczęścia” właściciel „Szoku” będzie kazał Łukaszowi kuć żelazo póki gorące, ale spotka się z nieznacznym sprzeciwem. Wówczas da Sadowskiemu jasno do zrozumienia, że nie jest niezastąpiony i jego miejsce w każdej chwili może zająć Alicja Umińska (Monika Dryl), na której w przeciwieństwie do niego, zawsze może polegać!

"Barwy szczęścia" odcinek 2595 - czwartek, 17.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2595 odcinku „Barw szczęścia” cały Internet będzie aż huczał od materiału Łukasza! Sadowski udowodni, że norki na fermie u Doleckiego przeżywają prawdziwy koszmar, a ich właściciel nadzwyczajnie się nad nimi znęca! Tym samym potwierdzi podejrzenia aktywisty Aro (Martin Bogdan), który wprost oskarżał Doleckiego o mordowanie zwierząt i chciał, aby cały świat dowiedział się o jego chorym interesie! W 2595 odcinku „Barw szczęścia” jego marzenie się spełni, a materiał Łukasza będzie bił rekordy popularności, co nie ujdzie uwadze Wangela, który początkowo nie wierzył w sukces tego materiału. Jak podaje swiatseriali.interia.pl właściciel „Szoku” osobiście zjawi się w redakcji, aby pogratulować swojemu naczelnemu, ale ich rozmowa dość szybko zejdzie na inny tor, a Sadowski przekona się, ile jest dla niego warty!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Natalia załatwi Klemensa i Urszulę w sądzie! Prawniczka przechytrzy nawet Józka – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądała akcja Łukasza w "Barwach szczęścia" >>>

W 2595 odcinku „Barw szczęścia” Wangel nie będzie mógł ukryć swojej radości z działań Łukasza, które przyniosą chwałę całej gazecie i znów wybiją ją na sam szczyt! Właściciel „Szoku” będzie zadowolony z postawy Sadowskiego i zasugeruje mu, że powinien kuć żelazo póki gorące, jednak Łukasz będzie miał zupełnie inne plany! Sadowski wyzna mu, że materiał sporo kosztował zarówno jego i jak najbliższe mu osoby i potrzebuje resetu! W 2595 odcinku „Barw szczęścia” Wangel będzie mocno zawiedziony jego słowami i szybko zmieni do niego swój stosunek!

- Mówiąc szczerze, myślałem, że pójdziesz za ciosem – przyzna wyraźnie rozczarowany jego postawą.

- Kiedyś bym tak zrobił na fali adrenaliny, ale teraz oprócz pracy, mam rodzinę i chcę zachować balans między dziennikarstwem a życiem osobistym – wytłumaczy się.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Bożena odizoluje Tadzia od matki Bruna! Nie pozwoli jej zbliżyć się do wnuka

Wtedy w 2595 odcinku „Barw szczęścia” Wangel da Sadowskiemu jasno do zrozumienia, żeby miał się na baczności, gdyż za jego plecami jest Alicja, na którą zawsze może liczyć!

- Świętuj swój sukces w zaciszu domowym, tylko żebyś się nie zasiedział na tej kanapie – zakpi z niego.

Jego słowa w 2595 odcinku „Barw szczęścia” bardzo dotkną Łukasza, który tuż po powrocie do domu zwierzy się ze wszystkiego Kasi (Katarzyna Glinka). To on sam zaryzykował własnym życiem, aby dostarczyć gazecie szokujący materiał, a teraz jej właściciel tak mu się odpłaca za poniesione starty fizyczne i psychiczne.  

- Był rozczarowany, że chcę iść na urlop zamiast dostarczyć mu kolejny hit – wyżali się Kasi, po czym doda, że Wangel dość wyraźnie zaznaczył, że już niebawem jego miejsce może zająć Alicja, która nie ma życia rodzinnego i nie potrzebuje żadnych przerw od pracy!

- Dla mnie jesteś bohaterem i nie chodzi tylko o norki, ale właśnie o to, że powiedziałeś szefowi, że czas dla rodziny jest dla ciebie ważny – pocieszy go Kasia.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2587: Michalina ofiarą zboczeńca! Zaatakuje, gdy pozbędzie się Witka - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze