Barwy szczęścia, odcinek 2584: Niebezpieczny interes Jowity! Wejdzie w układ z wrogiem Stańskiego – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2584: Niebezpieczny interes Jowity! Wejdzie w układ z wrogiem Stańskiego – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2584: Niebezpieczny interes Jowity! Wejdzie w układ z wrogiem Stańskiego – ZDJĘCIA

2022-03-02 20:04

W 2584 odcinku „Barw szczęścia” Jowita (Magdalena Żak) znów wpakuje się w kłopoty! Jezierska zacznie współpracę z Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz), dawnym wspólnikiem Stańskiego (Lesław Żurek), który już nieraz próbował go pomścić za ich wspólną nieciekawą przeszłość! Pewnie dlatego w 2584 odcinku „Barw szczęścia” Jowita od razu znajdzie wspólny język z bandytą i bez wahania zgodzi się na jego ofertę, mimo iż już na wstępie dowie się, że będzie pracować z niebezpiecznymi ludźmi! Jednak ten fakt nie zrobi na niej wrażenia, a wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej ją zaintryguje, choć sama nie przyzna się Rafałowi, że również ma swoje za uszami! To z pewnością nie skończy się dobrze…

"Barwy szczęścia" odcinek 2584 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2584 odcinku „Barw szczęścia” Justin (Jasper Sołtysiewicz) załatwi Jowicie nowego klienta, a swojego szefa, którym okaże się być Rafał Zaborski, były wspólnik Bruna! Zaborski ma za sobą nieciekawą przeszłość i odsiedziany wyrok, za który już nieraz próbował odegrać się na Stańskim, zamieniając jego życie i Bożeny (Marieta Żukowska) w prawdziwe piekło! Nie mógł mu darować, że tylko jemu przyszło odpowiadać za ich szemrane interesy, gdy oszukiwali niewinnych klientów i zbijali majątek na ludzkiej krzywdzie, jak również za zabójstwo ich trzeciego wspólnika Andrzeja, po którym Bruno uciekł! Stański jednak zmienił się i rozpoczął nowe życie, ale Zaborski został przy swoim i ciągle miesza się w lewe interesy, w które w 2584 odcinku „Barw szczęścia” wciągnie również Jowitę!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Bożena odizoluje Tadzia od matki Bruna! Nie pozwoli jej zbliżyć się do wnuka

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Jowita wchodzi w niebezpieczny układ z Rafałem Zaborskim w 2584 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2584 odcinku „Barw szczęścia” Rafał złoży u Jowity spore zamówienie na wina z jej piwniczki i od razu zaznaczy, na jaki pójdą cel! Nowi klienci nieco zdziwią Jezierską, ale wcale jej nie zniechęcą, gdyż przecież sama lubi ryzyko. Jednak siostra Patryka (Konrad Skolimowski) sama nie będzie wobec niego szczera i zatai fakt, że ma na karku wielu wierzycieli za długi, jakie narobił jej ojciec (Jakub Bohosiewicz)!

- Tysiąc butelek z unikalną okolicznościową etykietą. To musi być klasa z pazurem, ale bez baroku, bo to jest międzynarodowe sympozjum brokerów papierów dłużnych, więc żadna tandeta nie przejdzie – wyjaśni jej Rafał.

- Zjazd handlarzy długów? – zdziwi się Jowita.

- A co masz coś do sprzedania? Jak coś to służę pomocą – zaproponuje.

- Nie, ja nie mam długów – okłamie go.

- Długi to nic złego, po prostu trzeba umieć z nimi żyć – skwituje.   

Wtedy w 2584 odcinku „Barw szczęścia” do ich rozmowy wtrąci się Justin, aby dowiedzieć się, na czym stanęły ich negocjacje, które będą miały bardzo szybki przebieg! Nawet Skotnicki będzie zaskoczony tym, jak szybko znaleźli wspólny język, ale nie będzie chciał im stawać na drodze.

- Stanęło na tym, że mam ochotę posmakować rarytasów z piwniczki Jowity – oznajmi mu szef.

- Ja nie widzę, żadnych przeszkód. Zapraszam na degustację – Jowita jeszcze bardziej go zaintryguje.

- Lubię zdecydowane kobiety – stwierdzi Rafał.

- A ja mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą – odpowie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2593: Koniec Łukasza! Dolecki przyłapie Sadowskiego na szpiegowaniu i okrutnie się zemści

Jeszcze w 2584 odcinku „Barw szczęścia” spotkanie Jowity i Rafała nabierze rozpędu i przeniesie się do wspominanej piwniczki, gdzie Zaborski faktycznie posmakuje win z oferty Jezierskiej. Wspólna rozmowa sprawi, że bandyta nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Jowita to odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu i robienie z nią interesów będzie jedynie przyjemnością! W 2584 odcinku „Barw szczęścia” Jowita i Rafał dobiją targu, co z pewnością nie skończy się dobrze!

- Czyli robimy interes? – upewni się Jowita.

- Zdecydowanie tak… Zapraszam do współpracy – potwierdzi Rafał i poleje jej kieliszek wina.

- Za to wypije – ucieszy się Jezierska, ale jeszcze nie będzie świadoma, że już niedługo i to za sprawą Rafała wcale jej nie będzie do śmiechu! 

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2587: Michalina ofiarą zboczeńca! Zaatakuje, gdy pozbędzie się Witka - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Najnowsze