Barwy szczęścia, odcinek 2561: Kajtek nie wróci do Oliwki! Nie daruje jej tego co wyrabia z Patrykiem - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2561: Kajtek nie wróci do Oliwki! Nie daruje jej tego co wyrabia z Patrykiem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Kajtek nie wróci do Oliwki! Nie daruje jej tego co wyrabia z Patrykiem - ZDJĘCIA

2022-01-24 16:13

W 2561 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zrozumie, że Kajtek (Jakub Dmochowski) już do niej nie wróci. Skoro w Singapurze spotyka się z tajemnicą Lily to ich związek w zasadzie już przestał istnieć! Żeby zrobić chłopakowi na złość wrzuci do internetu na swój profil zdjęcia z Patrykiem (Konrad Skolimowski), sugerujące, że są parą! To wywoła gwałtowną reakcję Kajtka, który w 2561 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni do Oliwki z pretensjami, że podpuszcza go z Patrykiem, bo zwyczajnie jest zazdrosna. Zanosi się na koniec miłości Oliwki i Kajtka! Poznajcie szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2561 - piątek, 28.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2561 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Kajtek ostatecznie się rozstaną? Z ich ust nie padnie słowo "zerwanie", ale mimo to uczucie, które kiedyś ich połączyło niemal doszczętnie się wypali. Młody Cieślak od dawna jest w Singapurze, gdzie opiekuje się chorym ojcem Władkiem (Przemysław Stippa), a jego dziewczyna została w Polsce i oszaleje z zazdrości. Będzie miała ku temu powody kiedy zobaczy jak Kajtek zabawia się z Azjatką Lily! Choć Kajtek nie przyzna się do zdrady, to dla Oliwki stanie się jasne, że jego bliska przyjaciółka jest jednak kimś więcej.

Dlatego w 2561 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka udostępni na swoim profilu zdjęcia z niewinnego spotkania z Patrykiem w hotelu Stańskich, na którym oboje trochę za bardzo zaszaleją. W chwili kiedy Jezierski zalajkuje fotkę z Oliwką, narazi się tym swojej narzeczonej Agacie (Natalia Zambrzycka). Także Kajtek w 2561 odcinku "Barw szczęścia" zorientuje się, że jego niby tęskniąca dziewczyna znalazła sobie już pocieszyciela. Zadzwoni do niej tylko, żeby powiedzieć, że nic się nie zmieniło. - Fajnie, że znalazłeś dla mnie czas! - rzuci Oliwka z pretensją w głosie. - Sorry, ale nie mam zawsze czasu na pogaduchy!

- Tak, wiem, ojciec... Ale dla Lily jakoś potrafisz znaleźć czas...

Kajtek w 2561 odcinku "Barw szczęścia" od razu wypomni jej to, co robi z Patrykiem. - Dlatego musisz mnie podpuszczać selfie z Patrykiem?!Oliwka nie będzie miała jednak sobie nic do zarzucenia. - Zrozum, że cały świat nie kręci się tylko i wyłącznie wokół ciebie! To po prostu pamiątka z fajnej chwili...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2564: Koniec Celiny i Hermana. Niewidomy masażysta nie zaakceptuje jej wyboru

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1633: Iza odkryje, że Marcin wyjechał z inną na Korsykę! To przez nią Chodakowscy znów się rozstaną? - ZDJĘCIA

Rozmowa pary w 2561 odcinku "Barw szczęścia" szybko zamieni się w kłótnię, pełną wymówek, ukrytych podtekstów. Kajtek nie będzie mógł pojąć dlaczego jego dziewczyna tak obnosi się znajomością z zaręczonym facetem. - Którą musiałaś się podzielić ze wszystkimi?

- Tak! Bo lubię się dzielić dobrymi emocjami! A ty nie?

- Nie, ja je wolę zachowywać dla siebie!

- No właśnie, tak jak kontakt z Lily! Widzisz, ja na przykład nie mam nic do ukrycia!

- Jesteś zazdrosna tak? Oliwka, to jest banał!

- Najwidoczniej jestem banalna! Mam nadzieję, że Lily nie! - krzyknie na pożegnanie Oliwka. W 2561 odcinku "Barw szczęścia" nieźle namiesza w swoim życiu i w życiu Patryka, bo Agata tak łatwo nie da się przekonać, że przyszły mąż jest jej wierny, a Oliwka to tylko znajoma. Choć Patryk będzie przepraszał Agatę, obiecywał, że zakończy zabawy z przyjaciółką, to Oliwka będzie miała nadzieję na ciąg dalszy. I wyśle do Patryka zaproszenie na kolejne szalone spotkania, szczere rozmowy w chwili gdy ten będzie uprawiał seks z Agatą.

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze