Barwy szczęścia, odcinek 2547: Łukasz zniszczy życie Józka! Natalia mu tego nie daruje

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2547: Łukasz zniszczy życie Józka! Natalia mu tego nie daruje

Barwy szczęścia, odcinek 2547: Łukasz zniszczy życie Józka! Natalia mu tego nie daruje

2021-12-30 13:49

W 2547 odcinku "Barw szczęścia" wiadomość o tym, że Józek (Patryk Pniewski) trafił do niemieckiego więzienia za porwanie córki obiegnie cały Internet! Wszystko za sprawą dziennikarzy "Szoku", nad którymi pieczę będzie sprawował Łukasz (Michał Rolnicki)! To właśnie ich redakcja jako pierwsza rozpęta w sieci prawdziwe piekło, publikując zdjęcia piłkarza w kajdankach, gdy wsiada do radiowozu! W 2547 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) obieca, że tak tego nie zostawi, po czym skontaktuje się z Łukaszem i wprost zarzuci mu kłamstwo!

"Barwy szczęścia" odcinek 2547 - poniedziałek, 10.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2547 odcinku "Barw szczęścia" wiadomość o tym, że Józek jest zwyrodnialcem i degeneratem zaleją cały Internet! Tyle będzie kosztowało Sałatkę jedno niewinne spotkanie z córką, na które zgodzi się sama Julita (Katarzyna Sawczuk). Tylko, że żona tak podejdzie piłkarza i uśpi jego czujność, że wrobi go w porwanie Julci (Julia Staniszewska) i naśle na niego niemiecką policję, w efekcie czego Józek trafi do niemieckiego więzienia. Jak podaje swiatseriali.interia.pl świadkiem tego, jak funkcjonariusze skuwają Sałatkę w kajdanki i prowadzą do radiowozu będzie Modrzycki (Piotr Ligienza), jeden z dziennikarzy "Szoku", który w 2547 odcinku "Barw szczęścia" od razu prześle zdjęcia do swojej redakcji!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie chwile Józka przed aresztowaniem w 2547 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Tuż po otrzymaniu zdjęć w 2547 odcinku "Barw szczęścia" Radomir (Łukasz Wójcik) uda się do swojego redaktora naczelnego, czyli Łukasza i pokaże mu materiały oczerniające Sałatkę.

- Mamy gruby temat - powie uśmiechnięty od ucha do ucha.

W 2547 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie miał wątpliwości, co do publikacji o znanym piłkarzu i zleci dziennikarzom, aby przed publikacją poznali dokładne szczegóły sprawy. Redaktor naczelny nie będzie jednak świadomy, że Wangel (Marek Kałużyński), właściciel gazety, dał im już wcześniej zielone światło i ani im się śni potwierdzać tą gorącą informację!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2542: Wzruszający powrót Kasi do Stefana po wypadku na Sycylii! Nikt nie będzie mógł powstrzymać łez – ZDJĘCIA

Już następnego dnia w 2547 odcinku "Barw szczęścia" media zaleje informacja o tym, że znany piłkarz został aresztowany w sprawie porwania córki razem ze zdjęciami, na których widać jak wsiada do radiowozu! Krzykliwy tytuł "Józef Sałatka jest w rękach niemieckiej policji" wywoła prawdziwą burzę w sieci, a na Sałatkę wyleje się prawdziwa lawina hejtu!

- Ten grajek to patologia!", "Zamknąć kolesia, zanim zrobi komuś krzywdę", "Sałatka, gnij w kryminale!" - to tylko niektóre komentarze, jakie pojawią się pod publikacją.

Wściekła Natalia obieca Darkowi (Andrzej Niemyt), że zajmie się tą sprawą i od razu skontaktuje się z Łukaszem, któremu wyrządzi karczemną awanturę, że zgodził się na publikację nieprawdziwych wiadomości! Szczególnie, że z pomocą niemieckiego prawnika 2549 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńskiej uda się zwolnić Sałatkę z więzienia i sprowadzić go do Polski! Józek wróci, ale jego dawne i spokojne życie już nie, a to wszystko przez materiał, za który odpowiedzialność ponosi Łukasz! Kryzys wizerunkowy odbije się nie tylko na jego życiu prywatnym, ale również i zawodowym, gdyż jego nowy kontrakt stanie pod znakiem zapytania!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze