Barwy szczęścia, odcinek 2541: Straszny pech przed ślubem Agaty. Patryk zrujnuje wszystko

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2541: Straszny pech przed ślubem Agaty. Patryk zrujnuje wszystko

Barwy szczęścia, odcinek 2541: Straszny pech przed ślubem Agaty. Patryk zrujnuje wszystko

2021-12-29 20:39

W 2541 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nie uwierzy, że taki pech spotyka ją tuż przed ślubem! Pyrka zacznie się mocno stresować, bo Klara (Olga Jankowska) sprowadziła do domu oszustkę, która ją ogołociła, a na tym się nie skończy! Agata w 2541 odcinku "Barwy szczęścia" pójdzie mierzyć suknie ślubne, które zaprą dech w piersiach, a Pyrka zaprezentuje się olśniewająco. Niestety chwilę później do salonu wpadnie młody Jezierski i wszystko zniszczy! Jeszcze przed przysięgą małżeńską przy ołtarzu, to małżeństwo będzie przegrane?

"Barwy szczęścia" odcinek 2541 - środa, 29.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2541 odcinku "Barwy szczęścia" Agata i Klara wybiorą się do salony sukien ślubnych. Pyrka będzie w bardzo dobrym humorze, bo młody Jezierski oświadczył się jej po raz trzeci, a wszystko przez ukradziony pierścionek. To Klara wpuściła pod dach złodziejkę, która okradła Agatę z najcenniejszej rzeczy. Na szczęście ta sprawa zostanie zażegnana, a Agata ucieszy się z przymiarek sukni.

- Wyglądasz… jak królewna! - powie Klara, która w 2541 odcinku "Barwy szczęścia" zachwyci się widokiem Agaty. - Kiedyś wierzyłam, że to takie proste… Miłość. Relacja. Małżeństwo. - zacznie wymieniać panna młoda. - Nie jest proste. Ale jest warte trudu. - przypomni jej ukochana Huberta (Marek Molak). -  A ja mam czasami ochotę pobiec do wróżki, żeby mi przepowiedziała, czy damy sobie z Patrykiem radę… - wyzna szczerze Agata i nieco posmutnieje. 

Zobacz Agatę w pięknej sukni ślubnej i przerwanie wszystkiego przez Patryka w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 2541 odcinku "Barwy szczęścia" Pyrka nie będzie mogła oprzeć się wrażeniu, że coś pójdzie nie tak. - Żadna wróżka chyba ci do końca nie powie, co będzie za dziesięć czy dwadzieścia lat. Nie ma takich… stuprocentowych gwarancji na życie. - podpowie jej Klara. - To co jest? Mam zakładać pół na pół, że może nam się uda? - zapyta się Agata. -  Nie. Masz wierzyć na sto procent. I się starać. Ja wierzę w ciebie i Patryka z całego serca… - ukochana Huberta nie odpuści i nie pozwoli zadręczać się pannie młodej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Wściekła Magda rozkręci aferę u Zduńskich. Nawet Kinga przestraszy się przyjaciółki - WIDEO

I właśnie wtedy w 2541 odcinku "Barwy szczęścia" do salonu sukien ślubnych wpadnie Patryk, ale to nie zachwyci dziewczyn. Wręcz przeciwnie, młody Jezierski zrujnuje wszystko! - To przynosi pecha! - wybuchnie Pyrka w 2541 odcinku "Barwy szczęścia". - Daj spokój, chyba nie wierzysz w przesądy? - zapyta Patryk. - Wierzę, bo się boję! Wystarczająco już mieliśmy problemów… I co, jak znów coś się posypie? - zapyta się zlękniona Agata. - Posypie, to się na nas konfetti na ślubie! I szczęście! - pocieszy ją Jezierski, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że Agata już teraz czuje, że to małżeństwo nie wyjdzie. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze