Barwy szczęścia, odcinek 2540: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie? Kolejna wpadka zrujnuje im przyszłość? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2540: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie? Kolejna wpadka zrujnuje im przyszłość? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2540: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie? Kolejna wpadka zrujnuje im przyszłość - ZDJĘCIA

W 2540 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) będą musieli zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem od losu. Okradzeni przez bezwzględną prostytutkę Laurę (Kim Grygierzec), którą wpuścili pod swój dach, zostaną bez niczego! Zginą też wszystkie kosztowności Agaty, w tym najważniejszy - pierścionek zaręczynowy! Winna całemu zamieszania Klara (Olga Jankowska), której dobre serce ściągnęło na dom Pyrków nieszczęście, będzie starała się pocieszyć szwagierkę. Ale najważniejszy ruch wykona Patryk i jeżeli ktoś ma szansę uratować w 2540 odcinku "Barw szczęścia" jego przyszłość z ukochaną, to jedynie on sam... Zobacz koniecznie Agatę i Patryka po kradzieży w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2540 - wtorek, 28.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2540 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie będzie umiała pogodzić się ze stratą pierścionka zaręczynowego. Zginie on z całą resztą kosztowności z domu Pyrków za sprawą zuchwałej kradzieży w wykonaniu prostytutki Laury, którą wpuściła pod ich dach Klara. Pisarka zlitowała się nad nieszczęsną dziewczyną w ciąży, a teraz wszyscy za to zapłacą!

Klarą w 2540 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi Agatę na objazd po warszawskich lombardach, mając nadzieję, że tam właśnie wylądowała ukradziona biżuteria. Ale oczywiście nikt nie będzie trzymał takiego trefnego towaru na widoku, więc ich poszukiwania spełzną na niczym - zobacz jak to będzie wyglądało w GALERII ZDJĘĆ.  

 - Obrobiła nas dziewczyna w ciąży, której okazałaś serce i oddałaś własną sypialnię - powie smutna Agata, już mając przed oczami kolejne odwołanie ślubu z Patrykiem. 

- Powoli widzę dobre strony tej sytuacji. Dowiedziałaś się, ile dla ciebie znaczą zaręczyny z Patrykiem... No i działamy teraz razem! To też coś - Klara będzie się starała pocieszyć Pyrkę. 

- To może zadzwoń do Laury i jej podziękuj? - odpowie ciągle zła Agata. 

- Aż tak bym nie szalała... - podda się pisarka. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz aresztowany pod domem Argasińskiego! Syn Marty słono zapłaci za wyznanie miłości Patrycji

Patryk tymczasem w 2540 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi jubilera. On jeden wpadnie na pomysł, jak pocieszyć narzeczoną po wielkiej stracie i "odczarować" klątwę znad ich ślubu.

- Wyjdziesz za mnie? - Patryk uklęknie przed narzeczoną na ulicy. 

- Tylko, że my już jesteśmy zaręczeni... - odpowie zmieszana Agata. 

- Dlatego musisz mieć pierścionek... No chyba, że zmieniłaś zdanie i już go nie chcesz?

- Jasne, że chcę! Jaki piękny! Nawet ładniejszy od tego pierwszego! - na twarzy Agaty nareszcie zagości uśmiech. 

Ujawniamy, że Agata następnego dnia w "Barwach szczęścia" wybierze się z Klarą nawet na poszukiwanie sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Wyglądasz jak królewna! - zapewni Agatę Klara. 

- Kiedyś wierzyłam, że to takie proste... Miłość. Relacja. Małżeństwo - zwierzy się jej z kolejnych wątpliwości Pyrka. 

- Nie jest proste. Ale jest warte trudu - zapewni żona Huberta (Marek Molak)

- A ja mam czasami ochotę pobiec do wróżki, żeby mi przepowiedziała, czy damy sobie z Patrykiem radę...

- Żadna wróżka chyba ci do końca nie powie, co będzie za dziesięć czy dwadzieścia lat. Nie ma takich... stuprocentowych gwarancji na życie.

- To co jest? Mam zakładać pół na pół, że może nam się uda?

- Nie. Masz wierzyć na sto procent. I się starać. Ja wierzę w ciebie i Patryka z całego serca...

Czy pomimo złośliwości losu i kolejnych wątpliwości Agaty jej ślub z Patrykiem jednak się odbędzie? Przekonamy się śledząc wątek od 2540 odcinka "Barw szczęścia"!  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Wielka radość u Pyrków. Iwona przekaże bliskim wspaniałą wiadomość - ZDJĘCIA 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze