Barwy szczęścia, odcinek 2501: Koniec Jezierskich! Ojciec Patryka i Jowity zniknie i zostawi ich z długami - ZDJĘCIA

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2501: Koniec Jezierskich! Ojciec Patryka i Jowity zniknie i zostawi ich z długami - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2501: Koniec Jezierskich! Ojciec Patryka i Jowity zniknie i zostawi ich z długami - ZDJĘCIA

2021-10-21 16:13

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Kornel (Jakub Bohosiewicz) zniknie i okradnie własną rodzinę! Jezierski najpierw zablokuje dostęp do konta Sławce (Ewelina Serafin), a następnie ostro zadłuży się u swoich kontrahentów na prawie milion złotych! W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Kornel puści swoich najbliższych w skarpetkach, a sam zacznie przygotowywać się do nowego życia u boku Sandry (Joanna Opozda)! Dopiero wtedy Jezierscy zdadzą sobie sprawę, że to już ich koniec, gdyż nigdy nie wypłacą się z długów, jakie narobił ich ojciec!

"Barwy szczęścia" odcinek 2501 - czwartek 28.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2501 odcinku "Barw szczęścia" Kornel dość niespodziewanie zniknie i nie będzie z nim żadnego kontaktu. Nim do tego dojdzie zablokuje swojej żonie dostęp do ich firmowego konta i spakuje z ich luksusowej willi wszystkie swoje rzeczy! Tym samym napluje Sławce w twarz, gdyż to jego żona groziła mu, że jego skok w bok srogo go będzie kosztował! Niestety to Kornel będzie rozdawał karty w tej grze i kolejny raz pokaże jak głęboko gdzieś ma swoją rodzinę, o której los nawet przez chwilę się nie zmartwi. Najpierw odetnie rodzinę od pieniędzy, a następnie w 2501 odcinku "Barw szczęścia" pobierze od swoich dostawców spore zaliczki.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2505: Okrutna zemsta Sandry na Radku! Lidka jeszcze go dobije

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ bolesny koniec Jezierskich w 2501 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Jak podaje swiatseriali.interia.pl zdenerwowani klienci w 2501 odcinku "Barw szczęścia" zaczną domagać się zwrotu pieniędzy i całą swoją złość skumulują na Jowicie (Magdalena Żak) będzie ślepo będzie go bronić! Nie zniesie myśli, że jej własny ojciec mógł ją oszukać w ich wspólnym interesie, w którym to przecież ona odgrywała kluczową rolę!

- Przecież tata w życiu nie wywinąłby takiego numeru... To nasza rodzinna firma! Którą mieliśmy rozwijać! - zacznie tłumaczyć Sławce i Patrykowi (Konrad Skolimowski), jednak oni nie będą wierzyć w "dobroduszność" Kornela, który nie będzie dawał żadnego znaku życia.

- A może on miał zawał albo wypadek samochodowy? - zaniepokoi się Jowita. - Twój ojciec to okaz zdrowia, a samochód stoi w garażu! - zauważy Sławka.

- Wiem, że miał romans, ale nigdy nie naraziłby mnie na… kryminał! Na dług na milion złotych! - powie z dużą pewnością siebie Jowita w 2501 odcinku "Barw szczęścia".

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Koszmar Stefana! Nawet Kasia i Łukasz się go wyprą - ZDJĘCIA

Niestety słowa Jowity w w 2501 odcinku "Barw szczęścia" dość szybko zweryfikuje los, a cała trójka kolejny raz przekona się do jakiego cynizmu jest gotowy posunąć się Kornel! Sławka odnajdzie w swoim płaszczu pożegnalny liścik od męża, w którym wyzna, że odchodzi i wyrusza na poszukiwania własnego szczęścia.

- Nie zasługuję na tak wspaniałą rodzinę. Dlatego postanowiłem dać wam szansę na życie beze mnie. Świat wzywa... Wyruszam odnaleźć szczęście - napisze.

Wówczas w 2502 odcinku "Barw szczęścia" dla Sławki stanie się jasne, że już nigdy nie zobaczą ani Kornela ani pieniędzy, które ukradł z ich konta. Zdruzgotana kobieta zrozumie, że to będzie już ich koniec, gdyż nigdy nie będą w stanie wypłacić się z długów, z jakimi pozostawił ich jej niewierny mąż! Jednak przed dziećmi będzie robić dobrą minę do złej gry i obieca im, że zrobi wszystko, aby znaleźć podłego oszusta!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2499: Ciężarna Regina i Franek zostaną bez dachu nad głową! Małgorzata jeszcze ich dobije swoim wymysłem

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany