Barwy szczęścia, odcinek 2499: Witek wyrzuci Michalinę z domu! Dowie się jak ukochana go wykorzystała

2021-10-12 8:41
Barwy szczęścia, odcinek 2499: Witek wyrzuci Michalinę z domu! Dowie się jak ukochana go wykorzystała
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2499: Witek wyrzuci Michalinę z domu! Dowie się jak ukochana go wykorzystała

W 2499 odcinku "Barw szczęścia" Witek (Witold Sosulski) wyrzuci swoją podłą dziewczynę z domu! Do takiego stanu psychicznego doprowadzi młodego Złotego Michalina (Anna Pentz), że nie będzie chciał jej znać! Wszystko przez oszustwo i kradzież ukochanej Witka, które w 2500 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw! Nawet Marek (Marcin Perchuć) nie będzie w stanie opanować syna, który nie będzie mógł pojąć, jak osoba, która była dla niego całym światem, tak perfidnie go wykorzystała! Jaka będzie reakcja bezczelnej Michaliny na wystawienie jej za drzwi w 2499 odcinku "M jak miłość"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2499 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2499 odcinku "Barw szczęścia" cała prawda o kradzieży Michaliny wyjdzie na jaw. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Michalina przyjmie od swojej matki zlecenie na poważną sztukę, dotyczącą problemów młodzieży, ale zapomni wspomnieć przy tym, że sama nie jest w stanie niczego napisać! Dziewczyna Złotego wpadnie więc na pomysł, aby ukraść słowo w słowo intymne zapiski Witka z czasów jego odwyku!

Michalinie uda się ukryć kradzież przed Witkiem aż do 2499 odcinka "Barw szczęścia". Ale chłopak zorientuje się w końcu, że sztuka jego ukochanej składa się wyłącznie z jego pamiętnika! No i wtedy nie wytrzyma i po prostu wyrzuci dziewczynę z domu!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

Kiedy w 2499 odcinku "Barw szczęścia" Złoty orientuje się, że między jego synem a jego dziewczyną wybuchła piekielna awantura, weźmie sprawy w swoje ręce. Ale jego próby mediacji okażą się nieudolne w obliczu autentycznej furii syna. Czy Michalina zostanie wystawiona za drzwi domu Złotych?

Trudno się dziwić, że Witek zareaguje wybuchem dzikiej złości w 2499 odcinku "Barw szczęścia". Jednak zastanawia nas czy jedyną odpowiedzią Michaliny będzie drwiący uśmieszek, którym będzie mówiła: "I co mi zrobisz"?  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze