Barwy szczęścia, odcinek 2476: Kasia zastąpi Paulince matkę. Nie będzie mogła patrzeć na cierpienie córki Izy - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2476: Kasia zastąpi Paulince matkę. Nie będzie mogła patrzeć na cierpienie córki Izy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2476: Kasia zastąpi Paulince matkę. Nie będzie mogła patrzeć na cierpienie córki Izy - ZDJĘCIA

2021-09-23 8:39

W 2476 odcinku "Barwy szczęścia" Paulinka (Lena Jastrzębska) nadal nie będzie mogła zobaczyć chorej Izy (Agnieszka Warchulska), bo życie jej mamy wciąż będzie zagrożone. Umierająca Iza, która już nie raz pokonała śmierć nie podda się jednak tak łatwo. Ma przecież dla kogoś żyć. Dramat Paulinki w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" poruszy serce Kasi (Katarzyna Glinka), która w tym tragicznym dla wszystkich momencie stanie się dla córki Izy i Łukasza (Michał Rolnicki) drugą mamą. Poruszą ją słowa Paulinki, która nie przestanie wierzyć, że Iza wyzdrowieje.

"Barwy szczęścia" odcinek 2476 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2476 odcinku "Barwy szczęścia" z Izą będzie naprawdę źle. Podłączona do respiratora, pod stałą opieką lekarzy na OIOM-ie stoczy trudną walkę o życie, ale zakażenie koronawirusem w jej przypadku będzie przebiegało bardzo ciężko. Iza nie będzie sama oddychać, osłabiony chorobą nowotworową organizm w zasadzie nie będzie miał większych szans. Lekarz, który w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" zadzwoni do Łukasza przekaże mu straszne wieści. Nadzieja na to, że Małek przeżyje będzie malała z każdą chwilą. Jej bliscy mogą jedynie modlić się o cud i liczyć, że Iza znajdzie w sobie siłę, żeby pokonać chorobę, która ją zabija. A to siłą będzie właśnie Paulinka!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2477: Iza umrze? Łukasz odbierze dramatyczny telefon od lekarza - WIDEO

Załamany Łukasz w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie wiedział co powiedzieć Paulince, która będzie czekała na spotkanie z mamą w szpitalu. Ale nikt jej nie wpuści do umierającej Izy w tak krytycznym stanie. Ciężki przebieg zakażenia COVID-19 zaskoczy nawet personel szpitala.

Ale tego Paulinka w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" już się o tym nie dowie. Bo jak powiedzieć dziecku, że matka ma tak małe szanse na przeżycie! 7-latka będzie żyła nadzieją, że jej mamusia wyzdrowieje. Kasia otoczy córkę męża tak troskliwą opiekę, by dziewczynka miała poczucie, że może zastąpić jej mamę w każdej chwili.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

Specjalnie dla chorej Izy w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" Paulinka przygotuje wyjątkową niespodziankę. - Wymyślam mamie bajkę na dobranoc...- Super pomysł! - pochwali ją Kasia. - Jak skończę to nagram jej to na telefon i wyślę. Ktoś w szpitalu jej to puści, prawda?

- Myślę, że na pewno! - zapewni córkę Łukasza. - I na pewno usłyszy, ja zawsze słyszałam jak mama mówiła do mnie przez sen: "Dobranoc kwiatuszku"... - szepnie Paulinka, która w 2476 odcinku "Barwy szczęścia" przytuli się do Kasi, a ta zapomni o niechęci jaką jeszcze do niedawna żywiła do dziewczynki. Była zazdrosna o córkę Łukasza i obwiniała ją nawet o rozpad ich rodziny.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze