Barwy szczęścia, odcinek 2473: Iza śmiertelnie chora! Łukasz zmieni całe życie, żeby ratować Paulinkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2473: Iza śmiertelnie chora! Łukasz zmieni całe życie, żeby ratować Paulinkę

Barwy szczęścia, odcinek 2473: Iza śmiertelnie chora! Łukasz zmieni całe życie, żeby ratować Paulinkę

2021-08-26 11:26

W 2473 odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) będzie zdecydowany na wyjazd z Kasią (Katarzyna Glinka) na Sycylię. Poinformuje o tym Izę (Agnieszka Warchulska) i wspólnie zaczną myśleć nad powiedzeniem tego Paulince (Lena Jastrzębska). Niestety los w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się dla Izy okrutny. Z pokorą przyjmie informację Łukasza o wyprowadzce, ale nie przewidzi, że to ona będzie potrzebowała pomocy! Małek zacznie się bardzo źle czuć, aż zapadnie koszmarna diagnoza. Iza złapie śmiercionośnego wirusa!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2473 odcinku "Barwy szczęścia" Iza przyjdzie do Sadowskich, by pochwalić się, że wszystko idzie po jej myśli i postanawia przenieść się na stałe do Warszawy. 

- Nareszcie czuję, że wszystko zaczyna układać się tak, jak powinno - stwierdzi Małek. - Cieszę się, że wróciłaś do tego, co naprawdę lubisz - powie Łukasz i usłyszy, że Iza niezmiernie się cieszy, że Paulinka i Ksawery (Bartosz Gruchot) będą razem dorastać. Kiedy tylko zacznie o tym mówić, po minie Sadowskiego wywnioskuje, że coś jest bardzo nie w porządku. - Wyjeżdżamy na Sycylię - wyzna wprost Kasia. - To nie była łatwa decyzja, ale tego właśnie chcemy.. (...) Przeprowadzka nie wpłynie na to, co czuję do Paulinki. Nadal będę tak samo obecny w jej życiu - doda zatroskany mężczyzna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

O dziwo w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" Iza zrozumie decyzję Kasi i Łukasza i nawet ją pochwali! Nie przewidzi, że wkrótce jej życie tak się zmieni, że będzie potrzebowała pomocy. 

- Chcesz, żebym porozmawiała o tym z Paulinką? - zapyta się Iza. - Chciałbym to zrobić sam. To nie będzie łatwa rozmowa, ale poradzę sobie - stwierdzi Sadowski i porozmawia z córką, która przyjmie decyzję ojca o wiele gorzej niż Iza. - Już nie chcesz być moim tatą? - zapyta dziewczynka, ale Łukasz zapewni, że nie ma zamiaru znikać z jej życia. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka okrutnie zadrwi z Hebla. Żona wbije mu nóż w plecy w ważnym momencie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Niestety Iza w "Barwy szczęścia" przekona się, że los potrafi być okrutny. Kiedy ona zdecyduje o mieszkaniu w Warszawie, a Łukasz o wyjeździe na Sycylię, życie pokaże jej, że nie można być niczego pewnym. Małek zacznie się bardzo źle czuć i tracić siły w ekspresowym tempie. W "Barwy szczęścia" okaże się, że kobieta złapała wirusa, który może ją zabić! Prawda okaże się przerażająca i pokrzyżuje plany wszystkim. Łukasz poświęci się i zostanie w Polsce dla Paulinki i Izy? Jego decyzja zapadnie już niebawem i pokaże czy naprawdę jest w stanie zmienić swoje życie. 

Najnowsze