Barwy szczęścia. Łukasz porzuci rodzinę! Tyle walczył o bycie razem i zrezygnuje

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Łukasz porzuci rodzinę! Tyle walczył o bycie razem i zrezygnuje

Barwy szczęścia. Łukasz porzuci rodzinę! Tyle walczył o bycie razem i zrezygnuje

2021-08-16 13:38

Łukasz (Michał Rolnicki) z "Barwy szczęścia" długo walczył o rodzinę. Stosunkowo niedawno otrzymał pełnię praw do opieki nad Paulinką (Lena Jastrzębska) i cieszył się, że stał się jej formalnym ojcem. Kasia (Katarzyna Glinka) w "Barwy szczęścia" prawie cały czas przebywała na Sycylii i w ogóle nie ukrywa, że właśnie tam czuje się jak w domu. Łukasz nie wytrzymywał rozłąki, więc w najnowszych odcinkach "Barwy szczęścia" przewartościuje swoje życie i podejmie szokującą decyzję! Tak długo walczył o bliskich, a teraz z tego zrezygnuje.

Łukasz w "Barwy szczęścia" porzuci najbliższych. Paulinka mu tego nie wybaczy 

Sytuacja Łukasza w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 okaże się być przełomowa. Sadowski walczył jak lew o prawa do opieki nad Paulinką i uznanie go jako formalnego ojca dziewczynki. Iza (Agnieszka Warchulska) w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" nie popisała się jako matka. Znalazła sobie młodszego kochanka, który znów sprowadził ją na drogę używek. Ćpanie i alkohol stały się dla niej ważniejsze niż córka.

Łukasz w "Barwy szczęścia" z wielką trwogą obserwował poczynania Izy, ale ostatecznie jego rodzina formalnie się powiększyła i zyskał pełnie praw do dziecka. Wkrótce jego życie bardzo się zmieni, bo do Polski wróciła przecież Kasia, za którą tak tęsknił, a która nie będzie sobie wyobrażała życia w kraju. Zadecyduje o wyjeździe, a Łukasz będzie w sytuacji bez wyjścia. 

Przeczytaj: M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała dziecko! Mało kto zna prawdę o serialowej siostrzenicy księdza - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Sadowski w "Barwy szczęścia" tyle walczył o rodzinę, a ją porzuci! Łukasz zostawi rodzinę i wyjedzie. Paulinka i Iza zostaną w Polsce, a on przeniesie się z Kasią i Ksawerym (Bartosz Gruchot) do Włoch. Dziewczynka nie zrozumie decyzji ojca, który najpierw o nią walczył, a wkrótce ją opuści. Może ten wyjazd w "Barwy szczęścia" nie będzie dla Łukasza do końca szczęśliwy, ponieważ jak już wiadomo, na Sycylii jego i Kasię spotkają kłopoty. Górka dozna wypadku i będzie leżała pod gruzami! Jej życie stanie się zagrożone...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

Decyzja Łukasza z "Barwy szczęścia" będzie szokująca. Pożałuje, że w ogóle wyjedzie z kraju? Możliwe, bo o ile Kasia ułożyła sobie życie we Włoszech, tak dla Łukasza będzie to całkiem nowa sytuacja. Nie jest jeszcze potwierdzone, czy długo zabawi na słonecznej Sycylii, może to nie jest miejsce dla niego. Pewnym jest jednak, że w najbliższych odcinkach "Barwy szczęścia" zostawi Paulinkę i Izę, o które walczył. Szczególnie o niewinną dziewczynkę, która poczuje się bardzo urażona i skołowana. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze