Barwy szczęścia, odcinek 2347: Naćpany kochanek Izy pobije Łukasza! Nie pozwoli im zabrać Paulinki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2347: Naćpany kochanek Izy pobije Łukasza! Nie pozwoli im zabrać Paulinki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2347: Naćpany kochanek Izy pobije Łukasza! Nie pozwoli im zabrać Paulinki - ZDJĘCIA

2020-12-16 8:08

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" wyrodna matka Iza (Agnieszka Warchulska) łaskawie odwiedzi swoją rodzoną córkę Paulinkę (Lena Jastrzębska). Niestety nie pomyśli o dziecku, a tylko o sobie i zabierze ze sobą partnera narkomana - Adama (Dariusz Majchrzak), z którym poza Warszawą upijają się i ćpają narkotyki. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) wpadnie w szał, aż w końcu dojdzie do bójki między nim a degeneratem Adamem! Sytuacja skończy się tragicznie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2347 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Iza niespodziewanie zjawi się w hotelu Stańskich. Wraz z nią przyjedzie narkoman Adam, który nawet nie będzie potrafił się zachować i być uprzejmym. Łukasz i Bożena (Marieta Żukowska) od razu wyczują, że coś jest bardzo nie w porządku. Iza oznajmi, że chce zabrać dziecko nad morze, gdzie wybiera się wraz z szemranym partnerem. Kiedy Łukasz się sprzeciwi, Adam nie wytrzyma i wściekły wyjdzie z hotelu. Nie będzie chodziło bynajmniej o Paulinkę, ćpun po prostu nienawidzi wszystkich bliskich Izy i tego, że każdy ją do niego zniechęca. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja stanie się jeszcze gorsza. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Stawicki odetnie Anetę od świata. Malwina zbrata się z jej wrogiem

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Adam nie wytrzyma i zacznie palić trawkę przy samochodzie.

- Co z tobą nie tak człowieku? Nigdy nie jarałeś? - powie narkoman do Łukasza, po czym zacznie się ostra wymiana zdań między nim a Izą. Ale ci się chłopie trafiło. Nigdy ze sobą nie spaliście, a macie razem dzieciaka. Może macie na siebie ochotę a ja wam przeszkadzam??? - zacznie się wydzierać naćpany Adam. 

Iza stanie po stronie partnera, ale ten w 2347 odcinku "Barw szczęścia" w szale ją odepchnie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Stawicki po ślubie zabierze Anecie dzieci i wyrzuci ją ze swojego życia

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Adam postanowi naćpany poprowadzić auto i zabrać Izę i Paulinkę. Będzie się ledwo trzymał na nogach.

- Ty w takim stanie chcesz prowadzić? - zapyta się Łukasza.

Od słowa do słowa Adam rzuci się na Łukasza i z zaskoczenia powali go na ziemię. Ten nie pozostanie mu dłużny, bo natychmiast zareaguje. Między mężczyznami w 2347 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do poważnej kłótni. 

Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Adam (Dariusz Majchrzak), Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Adam (Dariusz Majchrzak), Iza (Agnieszka Warchulska), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Adam (Dariusz Majchrzak)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Adam (Dariusz Majchrzak)
Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Iza (Agnieszka Warchulska), Adam (Dariusz Majchrzak)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2347. Łukasz (Michał Rolnicki), Iza (Agnieszka Warchulska), Adam (Dariusz Majchrzak)
Najnowsze