Barwy szczęścia, odcinek 2472: Oliwka i Madzia otworzą szemrany biznes. Kariera kosmetyczki już jej nie wystarczy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2472: Oliwka i Madzia otworzą szemrany biznes. Kariera kosmetyczki już jej nie wystarczy

Barwy szczęścia, odcinek 2472: Oliwka i Madzia otworzą szemrany biznes. Kariera kosmetyczki już jej nie wystarczy

2021-08-17 22:26

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dostanie niespodziewaną propozycję biznesową. Dziewczyna Kajtka (Jakub Dmochowski) znudzi się byciem kosmetyczką i wejdzie w świat szemranych interesów? To Madzia (Natalia Sierzputowska) wróci do "Barwy szczęścia" po nieobecności spowodowanej pozowaniem u zagranicznych projektantów. Ledwo wyląduje w kraju, a już przedstawi nowy plan, który może przynieść niemałe zamieszanie. Modelka będzie chciała wciągnąć Oliwkę w wielki świat, tylko czy to na pewno bezpieczne? Madzia i Oliwka zaczną snuć wielkie plany.

"Barwy szczęścia" odcinek 2472 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka odbierze Madzię z lotniska. Modelka spełniła swoje marzenie i poleciała pozować u zagranicznych projektantów do Londynu. W najnowszych odcinkach "Barwy szczęścia" wróci z nową energią i pomysłem na biznes.  Natchnie ją do tego fakt, że dostanie w podziękowaniu masę ubrań zagranicznych marek. Uzna, że trzeba zrobić z tego użytek. 

- Dostałam te ciuchy w ramach kontraktu. I wpadłam na pomysł, że fajnie byłoby je wypożyczać - powie zadowolona w 2472 odcinku "Barwy szczęścia". - Dlatego zamiast bezczynnie czekać na propozycje z modelingu, zamierzam otworzyć własny biznes - doda z dumą, ale nie zauważy, że Oliwka i Kacper (Jakub Szlachetka) nie podzielą jej wielkiego entuzjazmu. 

Przeczytaj: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka uzna, że przywiezione ubrania zza granicy są pewnie bardzo drogie i większości Polaków z Polski nie stać na ich kupno. 

- Gdybyś chciała kupić, tak. Ale wypożyczenie kosztowałoby ułamek ceny - powie Madzia, która przewidzi każdą opcję, ale Kacper wtrąci się, że przecież na warszawskim rynku są już wypożyczalnie ubrań. - Jaką miałabyś nad nimi przewagę? - zapyta dziewczyny w 2472 odcinku "Barwy szczęścia". Sprawdź którąś. Co mają w ofercie? - odpowie zaborcza Madzia i doda, że w wypożyczalniach są jedynie ubrania z popularnych sieciówek.  - Teraz odchodzi się od własności. Sharing nadchodzi! Skoro można wypożyczyć świetny samochód na pół dnia, dlaczego nie można pożyczyć ekstra kiecki na wieczór? Albo garnituru - doda. 

Przeczytaj: Gorące sceny z Adrianą Kalską. Nawet z Roznerskim w M jak miłość tak nie figlowała w łóżku - ZDJĘCIA

Madzia w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie przekonywać Oliwkę, że ma z nią rozkręcić biznes i wykorzystać salon kosmetyczny do miejsca, gdzie będą wypożyczane ubrania. - To mogłaby być kompleksowa usługa. Kiecka na bankiet plus rzęsy i paznokcie - wspomni, ale dziewczyna Kajtka nie będzie taka entuzjastyczna. Pomysł Madzi okaże się dość szemrany, bo nie wiadomo czy sprowadzone ubrania są naprawdę sporo warte, a rozpoczęcie biznesu na własną rękę wiąże się z dużym ryzykiem. Jeśli Oliwka postanowi współpracować z Madzią, może wpaść w kłopoty. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze