Barwy szczęścia, odcinek 2460: Smutne rozstanie Madzi i Kacpra. Zostawi go i wyjedzie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2460: Smutne rozstanie Madzi i Kacpra. Zostawi go i wyjedzie

Barwy szczęścia, odcinek 2460: Smutne rozstanie Madzi i Kacpra. Zostawi go i wyjedzie

2021-06-02 10:21

W 2460 odcinku "Barwy szczęścia" Madzia (Natalia Sierzputowska) zapragnie zrobić międzynarodową karierę i zarobić wielką kasę! Nie będzie się liczyć z uczuciami Kacpra (Jakub Szlachetka), a dzięki Mikołajowi (Kacper Młynarkiewicz) z "Barwy szczęścia" zyska szansę na pracę w Londynie. To będzie oznaczało wyjazd i rozstanie z chłopakiem... Reakcja Kacpra na całe to zamieszanie będzie zatrważająca! Madzia nigdy by się po nim tego nie spodziewała.

"Barwy szczęścia" odcinek 2460 - czwartek, 3.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2460 odcinku "Barwy szczęścia" podekscytowana Madzia będzie myślała jedynie o wielkiej szancie w modelingu, jaką dostała za sprawą Mikołaja. Zacznie się chwalić Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) swoim wyjazdem. 

- Sprawdziłam tę agencję, mają siedzibę, stronę internetową, dokonania. To moja szansa! - krzyknie rozanielona dziewczyna. - Dobra, a co z Kacprem? - zapyta Oliwka - A co ma być? - Zapytałaś się go o zdanie? - Jesteście parą, chyba powinien wiedzieć - No tak, ale jest moim chłopakiem, powinien się cieszyć z moich sukcesów... Muszę odpisać na tego maila, jeju jak się cieszę! - wykrzyczy jeszcze raz Madzia w 2460 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Była kochanka Pawła wróci, bo upadnie na samo dno! Majka będzie żebrać u Franki o jedzenie - WIDEO

W 2460 odcinku "Barwy szczęścia" Madzia pochwali się wreszcie planowanym wyjazdem do Londynu przed Kacprem. Reakcja chłopaka ją zaszokuje! 

- Wyobrażasz sobie? Londyn to stolica mody! - powie podekscytowana Madzia w 1460 odcinku "Barwy szczęścia". - Mam się cieszyć, że wyjeżdżasz? - zapyta oburzony Kacper - To będą tylko dwa tygodnie... - przyzna dziewczyna. - Dwa tygodnie?... Madzia, to jest czternaście dni, trzysta trzydzieści sześć godzin! - Kacper nie będzie chciał słuchać tłumaczeń. w 1460 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Kazimierz ze Stulecia Winnych zmarł, ale teraz Mateusz Janicki wraca w podwójnej roli w serialu historycznym - ZDJĘCIA

Kacper w "Barwy szczęścia" będzie miał wielkie pretensje do dziewczyny.

- To znaczy, że w ogóle nie brałaś mnie pod uwagę? - będzie się domagał odpowiedzi oburzony chłopak. -  Kacper, jadę tam do pracy, a nie na wycieczkę krajoznawczą - wytłumaczy dziewczyna.

Madzia w "Barwy szczęścia" będzie zachłyśnięta karierą i pieniędzmi i nie zrezygnuje z wyjazdu. Nawet pomimo sprzeciwu Kacpra, ona wybierze Londyn! To oznacza, że rozstają się z chłopakiem przynajmniej na 2 tygodnie, a jeśli się nie dogadają, to możliwe, że na zawsze...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze