Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara w niebezpieczeństwie! Zacznie się od śmiertelnych gróźb wyrodnej macochy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara w niebezpieczeństwie! Zacznie się od śmiertelnych gróźb wyrodnej macochy

Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara w niebezpieczeństwie! Zacznie się od śmiertelnych gróźb wyrodnej macochy

2021-06-04 15:30

Klara (Olga Jankowska) w "Barwy szczęścia zawalczy o swój spadek, który należy jej się po zmarłym ojcu. Niestety ściągnie tym na siebie poważne niebezpieczeństwo, a Irena (Małgorzata Krzysica) skieruje w jej stronę poważne groźby! Cwana macocha w 2462 odcinku "Barwy szczęścia" zrobi wielki przekręt, na którym przyłapie ją Klara. Rozbawiona kobieta będzie czuła się bezkarna i nic a nic nie przerazi się swojej pasierbicy. Klara usłyszy z jej ust najgorsze. Ma zacząć się bać o własne życie? Irena nie cofnie się przed niczym.

"Barw szczęścia" odcinek 2462 - poniedziałek, 7.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

W poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" Klara dowiedziała się, że jej ojciec nie żyje. Nie miała z nim dobrego kontaktu, więc nie było to dla niej traumatyczne przeżycie. Wtedy właśnie w jej życiu pojawiła się Irena, która deklarowała swoją pomoc przy organizacji pogrzebu i spraw spadkowych. Próbowała wmówić dziewczynie, że zmarły pozostawił same długi. Klara i Hubert (Marek Molak) z "Barw szczęścia" nie dali się jednak zwieść i sami sprawdzili informacje dotyczące majątku.

Okazało się, że ojciec Klary pozostawił po sobie m.in. bardzo dobrze prosperującą restaurację. Macocha oszukała Klarę, a ona do tej pory w "Barwy szczęścia" nie zdołała przejąć spadku, więc Irena robi wszystko, by zgarnąć jak najwięcej dla siebie. 

Przeczytaj: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie

W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" Klara uda się na rozmowę z Ireną i właśnie wtedy zauważy, że kobieta wyprzedaje sprzęt z restauracji.

- Wpadłaś coś kupić? To wchodź, rozejrzyj się... Ale ostrzegam: zostało już niewiele! - powie Irena, a Pyrka będzie w szoku.- Pozbywa się pani wyposażenia? Jakim prawem?! - A takim... To moje sprzęty i to ja mam prawo nimi rozporządzać! - Trwa postępowanie spadkowe… - Otóż to! I dopóki się nie skończy, mogę z lokalem robić, co mi się żywnie podoba!

Klara zwróci się w końcu o pomoc do prawniczki, a ta do sądu. A wtedy „zrozpaczona wdowa” - tym razem już naprawdę wściekła - zadzwoni do dziewczyny z pogróżkami. - Myślisz, że jesteś taka sprytna? Że nie potrafię się zrewanżować?! - Czy to groźba? - Nazwij to, jak chcesz! Uważaj na siebie, kochanie...

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Rozmowa Klary i Ireny w 2462 odcinku "Barwy szczęścia" zejdzie na bardzo niebezpieczne tory. Podła macocha zacznie wprost Klarze grozić! Wiadomo już, że jest zdolna do wszystkiego, byle tylko zachować pieniądze zmarłego. Od początku udawała przyjaciółkę dziewczyny, żeby zgarnąć cały spadek dla siebie. Klara w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia" będzie musiała się potężnie postarać, by Irena nie rozgromiła całego majątku. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze